Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Agata jest zakochana. Pochwaliła się nową miłością

Sylwia Wamej
26.03.2020 10:21
Agata
fot. Instagram.com/ Agata Ząbczyk

Agata z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest zakochana. Uczestniczka programu TVN nową miłością pochwaliła się na Instagramie. Fani gratulują i życzą Agacie szczęścia.

Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała ukochanego. Znalazła miłość?

Agata z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie znalazła miłości w programie. Ślub z telewizyjnym mężem nie przyniósł Agacie nic dobrego. Dopiero po zakończeniu programu Agata mogła skupić się na szukaniu tego jedynego. Wygląda na to, że znalazła.

Zdjęciem nowego partnera pochwaliła się oczywiście na Instagramie. "Zdjęcie perfekcyjnie nieidealne. Jednak tacy jesteśmy. Jesteśmy sobą" - napisała Agata Ząbczyk obok zdjęcia z ukochanym. Fani na tę fotografię zareagowali bardzo entuzjastycznie. "Pięknie, gratulacje", "gratuluję i cieszę się, że jesteś uśmiechnięta. Uważam, że ci się należało", promieniejesz, gratulacje" -  to tylko niektóre z komentarzy na profilu Agaty.

Anita i Adrian ze "ślubu od pierwszego wejrzenia" oczekują drugiego dziecka

Nieco więcej szczęścia miała inna para z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mowa o Anicie i Adrianie, którzy po programie stworzyli szczęśliwą rodzinę. Para oczekuje właśnie na drugiego potomka.

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" sześć osób, które marzą o znalezieniu miłości i założeniu rodziny, dostaje szansę na jego zrealizowanie. W poszukiwaniu drugiej połówki pomagają im eksperci.

Zagłosuj

Lubisz oglądać telewizję?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW