Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka Łyczakowska została okradziona. Ma wiadomość dla złodzieja

Judyta Wanicka
03.06.2020 12:15
Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka Łyczakowska została okradziona
fot. Instagram:@agnieszka_lyczakowska

Agnieszka Łyczakowska to uczestniczka 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" emitowanego w TVN7. 32-letnia Łodzianka dała się poznać jako osoba twardo stąpająca po ziemi, ale przy tym wrażliwa i empatyczna. Porzuciła pracę w dużej korporacji, gdzie pracowała jako koordynator BHP i postanowiła zając się opieką nad dziećmi cierpiącymi na autyzm. Miała za sobą kilka burzliwych związków, ale negatywne doświadczenia nie zniechęciły jej do poszukiwań prawdziwej miłości. 

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznała na planie Wojciecha Janika, 30-letniego przedstawiciela handlowego z Krakowa. Szybko okazało się, że oboje nadają na tych samych falach i tworzą zgodną parę. Wkrótce Agnieszka i Wojtek zdecydowali się na ślub. Do dziś pozostają szczęśliwym małżeństwem. Obydwoje prowadzą profile w mediach społecznościowych, gdzie zamieszczają prywatne zdjęcia i utrzymują stały kontakt z fanami. Ostatnio Agnieszka opowiedziała internautom o tym, co jej się przydarzyło.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Łukasz pokazał zdjęcie z synem. "Poczułem się prawdziwym tatą"

Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka Łyczakowska padła ofiarą złodzieja

Żona Wojtka miła wyjątkowego pecha. Ktoś ogołocił jej samochód z tablic rejestracyjnych. Na domiar złego złodziej udał się na stację benzynową i zatankował na jej koszt. Agnieszkę czeka teraz bieganina po urzędach. 

Właśnie sobie szłam do samochodu, jadąc do pracy. Podchodzę pod auto i okazuje się, że nie mam tablic rejestracyjnych. Ktoś mi ukradł je z przodu i z tyłu, więc ktoś, kto zatankował na moje auto i odjechał na stacji benzynowej życzę mu bardzo miłego dnia, bo ja teraz mam szereg spraw do załatwienia - pożaliła się Łyczakowska. 

Dla osoby, która dopuściła się kradzieży Agnieszka skierowała specjalną przestrogę. 

Pozdrawiam Cię bardzo miło i pamiętaj, że karma wraca - powiedziała na Instagramie gwiazda "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Zagłosuj

Oglądasz "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Liczba głosów:

Posłuchaj podcastu