Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Ania Wróbel przeszła metamorfozę. Schudła i zmieniła fryzurę

Judyta Wanicka
08.10.2019 17:19
Ania Wróbel ze "ślubu od pierwszego wejrzenia"
fot. Instagram:@aniawrobel

Ania Wróbel z 2. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła radykalną przemianę. Uczestniczka show TVN schudła 9 kilogramów i zmieniła fryzurę. Już nie jest platynową blondynką. Tak teraz wygląda była żona Grzegorza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Ania Wróbel to uczestniczka drugiej edycji reality show "Ślub od pierwszego wejrzenia" emitowanego na antenie TVN. W programie udało jej się znaleźć partnera i stanąć na ślubnym kobiercu. Niesyty związek z Grzegorzem Zygadło rozpadł się tuż po programie. Ania narzekała w wywiadzie, że mąż utrudnia jej rozwód, Grzegorz odbijał piłeczkę, zrzucając winę na opieszałość sądu. Z relacji obojga wynikało, że rozprawa przebiegała w napiętej atmosferze, a po wszystkim oboje odetchnęli z ulgą. Wiosną 2018 roku Ania i Grzegorz odzyskali wolność i na nowo próbują ułożyć sobie życie. Ania zaczęła tradycyjnie - od wprowadzenia widocznych zmian w wyglądzie.

Ania Wróbel ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła

Była uczestniczka ślubnego show zamieszcza na Instagramie mnóstwo zdjęć. Widać na nich, że od pewnego czasu jest szczęśliwie zakochana. Pod wpływem nowej miłości 27-letnia Ania Wróbel przeszła spektakularną metamorfozę. Cukierniczka nie tylko schudła, ale także zmieniła kolor włosów. Na najnowszym zdjęciu pozuje wyraźnie szczuplejsza na twarzy, a po platynowym blondzie nie ma już śladu.

Dzięki specjalnie ułożonej diecie Ania Wróbel schudła już 9 kilogramów. Szczegółami podzieliła się na Instagramie.

Nie ma tu mowy o głodówkach. Od kilku miesięcy jem o wiele więcej, zdrowiej i smaczniej. I w końcu zaczęłam gotować, a przepisy są bardzo proste - wyznała. Już w pierwszych dniach stosowania diety pozbyłam się wielu dolegliwości zdrowotnych, które dokuczały mi przez dłuższy czas. Cała dieta jest dopasowana do mojego stylu życia, organizmu, zdrowia i preferencji -  czytamy w jej wpisie.

RadioZET.pl/jw