Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita Szydłowska jest w drugiej ciąży [FOTO]

Maciej Friedrich
17.03.2020 20:22
Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita Szydłowska jest w drugiej ciąży [FOTO]
fot. Instagram:@anitaczylija

Anita i Adrian Szydłowscy, jedna z najpopularniejszych par "Ślubu od pierwszego wejrzenia", pochwalili się radosną wiadomością. Para spodziewa się drugiego dziecka. Anita przekazała fanom nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to reality show, które w ramówce TVN pojawiło się w 2016 roku. Obecnie możemy oglądać już 4. edycję programu, w którym nieznajome osoby podejmują decyzję o wzięciu ślubu. Format wzbudzał kontrowersje, ale niezmiennie cieszy się popularnością, podobnie jak część uczestników.

Anita i Adrian Szydłowscy są przykładem na to, że "Ślub od pierwszego wejrzenia" może pomóc uczestnikom w odnalezieniu miłości. Para zdecydowała się na małżeństwo, które okazało się świetną decyzją. Dziś wychowują synka Jerzego i chętnie dzielą się radością z fanami, którzy śledzą ich w mediach społecznościowych. To właśnie za ich pośrednictwem Anita postanowiła podzielić się z wielbicielami kolejną radosną nowiną.

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w drugiej ciąży

Na profilu Anity Szydłowskiej na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie. Na stylizowanej fotografii widzimy gwiazdę "Ślubu od pierwszego wejrzenia" razem z ukochanym mężem i synkiem. W ten sposób małżonkowie obchodzili drugą rocznicę ślubu. Jednak nie tylko tym chciała pochwalić się Szydłowska.

- Dziś nasza druga rocznica ślubu. Jest dla nas wyjątkowa, ponieważ pierwsza, którą spędzamy z naszym synkiem i podwójnie - ponieważ spodziewamy się drugiego maleństwa! Jak będzie? Nie idealnie, ciężko, ale ta niesamowita i nieskończona miłość znów się pomnoży. Kocham moją rodzinę, jestem szczęśliwa i gotowa na życiowy armagedon! - chwali się.

Pod postem Anity zaroiło się od komentarzy. Internauci gratulują przyszłym rodzicom i przesyłają najlepsze życzenia, do których oczywiście dołączamy.

Zagłosuj

Oglądasz "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF