Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita i Adrian świętowali urodziny syna. Fani zachwyceni [FOTO]

08.06.2021 16:24
Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
fot. VIPHOTO/East News

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętowali urodziny syna Jerzego. Pokazali urocze zdjęcie, które zachwyciło fanów. Internauci zwrócili uwagę na oryginalny motyw przewodni imprezy.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów, jakie pojawiły się na antenie TVN i TVN7. Emitowany od października 2016 roku format, w którym obce sobie osoby decydują się na ślub "w ciemno", nie widząc nawet wybranka lub wybranki przed uroczystością, zdaniem wielu osób jest mocno nie na miejscu i promuje nieodpowiedzialne zachowania. Nie zmienia to faktu, że "Ślub" cieszy się niemałą popularnością, w 2021 roku mogliśmy oglądać już 5. edycję show. Widzowie bardzo często śledzą losy ulubionych bohaterów na długo po zakończeniu emisji.

Tak jest między innymi w przypadku Anity Szydłowskiej, tancerki i choreografki oraz Adriana Szymaniaka, pracownika wypożyczalni samochodów, którzy zdecydowali się na ślub w 3. sezonie programu. W ich przypadku odważna decyzja okazała się być strzałem w dziesiątkę. Uczestnicy nie tylko nadal są szczęśliwym małżeństwem, ale także rodzicami dwójki dzieci, córki Bianki i synka Jerzego. Swoim życiem osobistym chętnie dzielą się z wielbicielami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zrelacjonowali między innymi 2. urodziny syna, pokazując urocze zdjęcie, które zachwyciło internautów.

ZOBACZ TAKŻE: Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita i Adrian też chcieli się rozwieść!

Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita i Adrian na rodzinnym zdjęciu. Ich synek skończył dwa lata

Na profilu Anity Szydłowskiej na Instagramie pojawił się nowy post, w którym gwiazda "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opisała urodzinową imprezę synka. Nie zabrakło uroczych rodzinnych zdjęć.

- To był niesamowity, a wręcz kosmiczny dzień ! Przecież tylko raz w życiu kończy się dwa lata! Urodzinki Jerzyka rozpoczęliśmy od wizyty w krakowskim zoo z wujkami. Później kameralna impreza urodzinowa w kosmicznym stylu w ogródku [...] Imprezka zakończyła się wspólnym basenowaniem z siostrzyczką, bo pogoda była wyśmienita [...] Jerzyku, żyj nam 100 lat, bądź zawsze zdrowy, pogodny i uśmiechnięty, pamiętaj, że jesteś wyjątkowy i możesz podbić cały kosmos! My z tatą kochamy Cię najmocniej na świecie! Nawet jeżeli nie będziesz ich jeszcze pamiętał, to mam nadzieję, że zostaną gdzieś głęboko w Tobie! - napisała szczęśliwa mama.

Rzeczywiście, kosmiczny klimat imprezy został świetnie oddany - dmuchany astronauta, rakiety, a nawet pasujący klimatem tort zachwyciły fanów małżeństwa.

- Super odlotowa impreza.

- Cudowna impreza i jaki przystojniak Jerzyk - czytamy w komentarzach.

Nie zabrakło także życzeń dla młodego jubilata, do których oczywiście dołączamy swoje.