Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita i Adrian zdradzili płeć drugiego dziecka

Judyta Wanicka
20.04.2020 12:38
Anita i Adrian Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. Instagram:@anitaczylija

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" spodziewają się drugiego dziecka. Jakiej płci będzie ich kolejna pociecha?

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak to jedna z najpopularniejszych par z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Poznali się na planie trzeciej edycji i jako jedyni zdołali wytrwać w małżeństwie aż do dziś. 9 czerwca 2019 roku parze urodził się syn, Jerzy. Chłopiec wkrótce będzie miał rodzeństwo. W drugą rocznicę ślubu Anita i Adrian ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka

Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita zdradziła płeć drugiego dziecka 

Bohaterowie ślubnego show nie ukrywali, że marzy im się gromadka dzieci. Marzenie konsekwentnie wprowadzają w życie. Po niecałym roku od narodzin syna Anita ponownie zaszła w ciążę. Szydłowscy już znają płeć dziecka. Okazuje się, że tym razem ich rodzina powiększy się o dziewczynkę, czyli tak, jak wyśniła to sobie Anita. 

Jeszcze zanim zrobiłam test ciążowy, miałam powtarzający się sen o tym, że mam córeczkę. Kiedy test wyszedł pozytywnie, z całą pewnością poinformowałam mojego męża, że będziemy mieli córkę. Miałam wszystkie objawy przeciwne do tych w ciąży z Jerzykiem i nawet te zupełnie nieprawdopodobne i niepotwierdzone w żaden sposób naukowy teorie wychodziły mi właśnie ze wskazaniem na dziewczynkę. Już na jednym z pierwszych USG było wyraźnie widać różnicę (poza tym nawet ułożenie w drugą stronę) - wyznała na Instagramie Anita. 

Nie trzymamy tej informacji w tajemnicy dłużej i proszę, nie pytajcie mnie o imię - tradycyjnie nie będziemy pewnie wiedzieć do prawie samego końca, a typy wciąż się zmieniają. Adrianowi jeszcze ciężko sobie wyobrazić córeczkę, ale ja, widząc pierwsze akcenty w pokoiku, czuję się jak w sklepie ze słodyczami. [...] Jerzyk będzie miał siostrzyczkę! - obwieściła radośnie fanom.

Anita nie chce na razie zdradzać imienia córeczki. Za to pokazała fanom, jak wygląda pokoik dla małej. Jak widać na zdjęciu żona Adriana przearanżowała pomieszczenie i wstawiła mnóstwo różowych dodatków. 

Ślub od pierwszego wejrzenia 4: Asia i Adam wezmą rozwód? Fani znają powody

Zagłosuj

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw