Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita pokazała rodzinne zdjęcie. "Historia jedna na milion" [FOTO]

Maciej Friedrich
14.04.2020 15:09
Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita pokazała rodzinne zdjęcie. "Historia jedna na milion" [FOTO]
fot. Instagram:@anitaczylija

"Ślub od pierwszego wejrzenia" przyniósł Anicie i Adrianowi, jednej z najpopularniejszych par programu, prawdziwą miłość. Anita postanowiła pochwalić się w sieci rodzinnym zdjęciem, które wzruszyło fanów. Wielbiciele uznali, że ich związek można porównać do wygranej na loterii.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" okazał się hitem, choć wiele osób zarzucało programowi przedmiotowe podejście do miłości i instytucji małżeństwa. Okazało się jednak, że spontaniczna decyzja o ślubie może zakończyć się założeniem szczęśliwej rodziny. Doskonałym przykładem są Anita i Adrian Szydłowscy, którzy zdecydowali się na ten odważny krok. Para odnalazła miłość i obecnie spodziewa się drugiego dziecka.

Popularność Anity w programie przełożyła się na dużą popularność w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 200 tysięcy użytkowników. Szydłowska postanowiła podzielić się z fanami rodzinnym zdjęciem, które zachwyciło fanów.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita Szydłowska pokazała rodzinne zdjęcie

Na profilu Anity Szydłowskiej pojawiło się nowe zdjęcie z ukochanym mężem i synkiem Jerzym. Gwiazda "Ślubu od pierwszego wejrzenia" złożyła fanom świąteczne życzenia i zdradziła, że nie może doczekać się kolejnej pociechy.

- Rok temu Jerzyk był jeszcze w brzuchu i wyczekiwaliśmy na pierwsze wspólne święta. Teraz jest już ciekawskim chłopcem, a my oczekujemy na kolejne maleństwo! Wysyłamy Wam wiele pozytywnej energii, uśmiechu i choć te święta są inne, to życzymy wiary, nadziei i zdrowia! - czytamy.

Wpis Anity wzruszył fanów, którzy w komentarzach komplementowali ją i odwdzięczali się najlepszymi życzeniami.

- Jerzyk fajny chłopczyk (ma piękne oczy), fajna z Was rodzinka, śledziłam Was w programie, dobrego dnia kochani.

- Świetna rodzinka. To będzie niesamowite, gdy opowiecie dzieciom, jak mamusia poznała tatusia. Historia jedna na milion.

- Gratulacje! Ostatnio oglądałam stare odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i aż się łezka zakręciła w oku, że program może tyle zmienić w życiu człowieka. Zdrowia dla waszej rodzinki i zdrowego bobaska - czytamy.

 Ślub od pierwszego wejrzenia: Oliwia i Łukasz zostaną rodzicami? Fani gratulują

Zagłosuj

Oglądasz "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF