Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita urodziła. Pokazała pierwsze zdjęcie dziecka [FOTO]

08.07.2020 15:43
Anita Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. Instagram/@anitaczylija

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak zostali rodzicami po raz drugi. Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pochwalili się zdjęciem córeczki.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak to jedna z najbardziej udanych par "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy po raz pierwszy poznali się na własnym ślubie i od razu między nimi zaiskrzyło. Także po programie nie zrezygnowali z małżeństwa, a już w czerwcu ubiegłego roku powitali na świecie swojego pierwszego synka - Jerzego.

Okazuje się, że rodzina Anity i Adriana znów się powiększyła. Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze szpitala. W ten sposób poinformowała fanów, że właśnie urodziła córeczkę.

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała rodzinne zdjęcie. "Historia jedna na milion" [FOTO]

Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita Szydłowska urodziła

Anita opublikowała urocze zdjęcie ze szpitala. Uczestniczka programu trzyma w objęciach noworodka. W tym wyjątkowym momencie towarzyszy jej ukochany mąż Adrian.

- Córeczko! Witamy na świecie, cieszymy się, że jesteś już z nami. 9:21. 07.07.2020 - napisała pod zdjęciem na Instagramie, zdradzając datę i godzinę przyjścia na świat córki.

Fani w komentarzach gratulują i życzą dziewczynce oraz jej rodzicom dużo zdrowia. My także gratulujemy!