Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita zdradziła imię córeczki. Fani zachwyceni [FOTO]

31.07.2020 12:20
Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita zdradziła imię córeczki
fot. Instagram:@anitaczylija

Anita i Adrian, jedna z najpopularniejszych par "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz drugi zostali rodzicami, na świat przyszła ich ukochana córeczka. Anita zdradziła, jakie imię wybrali dla pociechy i opublikowała urocze zdjęcie. Internauci nie kryli zachwytu nad decyzją świeżo upieczonych rodziców.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to bez wątpienia program na swój sposób wyjątkowy. Format, w którym nieznające się wcześniej osoby, dobierane przez psychologów, decydują się na ślub i wspólne życie "w ciemno" wzbudzał niemałe kontrowersje. Nie każdemu spodobał się pomysł sprowadzania małżeństwa do loterii i formuły reality show. Okazało się jednak, że spontaniczna decyzja dla kilku par okazała się idealna. Część małżeństw przetrwała, między uczestnikami pojawiło się szczere uczucie i obecnie tworzą szczęśliwe rodziny, nierzadko wychowując dzieci.

Bez wątpienia jedną z najpopularniejszych par "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są Anita i Adrian Szydłowscy. Ich małżeństwo okazało się strzałem w dziesiątkę, obecnie szczęśliwie zakochani cieszą się z drugiego już dziecka. W 2020 roku Anita urodziła córeczkę. Rodzice nie kryją ogromnej radości z narodzin kolejnego potomka, jednak do tej pory nie informowali fanów, jakie imię wybrali dla dziewczynki. W końcu imię córeczki zdradziła sama Anita.

 Ślub od pierwszego wejrzenia: Adrian przeszczepił sobie włosy. Jak teraz wygląda mąż Anity? [FOTO]

Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita Szydłowska zdradziła imię córeczki

Na profilu Anity Szydłowskiej na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia, na którym uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pozuje z ukochaną córeczką. Opublikowała także obszerny wpis.

- Podobno nie ma dwójki takich samych dzieci i z dnia na dzień bardziej przekonuje się, że to prawda. Córeczka jest klasyczną małą przylepką, malutką małpką, która najchętniej wisi u mamy na rękach non stop, a próba jej odłożenia skutkuje nieuniknionym koncertem. Na szczęście mama wiele rzeczy umie robić jedną ręką, a i na początek kolek można szybko wyciągnąć z szafki sprawdzone metody (...) Mamy mają jakieś nadludzkie moce, chyba żeby ogarnąć to wszystko, a te, które radzą sobie zupełnie same, podziwiam z całego serca. Niech ktoś mi powie, że wychowywanie dzieci to tylko siedzenie w domu - czytamy.

Uwagę fanów Anity zwróciły hasztagi, jakie umieściła pod zdjęciem. Okazuje się, że wśród nich znalazło się imię Blanka. Najwyraźniej więc w ten sposób mama postanowiła zdradzić imię córeczki.

- Bianka to piękne imię.

- Jaki piękne imię dostała córeczka Bianka. Prześlicznie - zachwycali się internauci.

A jak wam podoba się imię Bianka?