Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Joanna i Adam rozstali się? Fani nie mają wątpliwości

Maciej Friedrich
20.05.2020 20:45
Ślub od pierwszego wejrzenia: Joanna i Adam rozstali się? Fani nie mają wątpliwości
fot. screen:YouTube

Joanna i Adam to jedna z najpopularniejszych par 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W sieci pojawiły się jednak informacje, że para nie jest już małżeństwem. Jak informują internauci, Adam widziany był z nową partnerką, która spodziewa się dziecka.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszy się niezmienną popularnością, mimo kontrowersji, jakie budzi formuła programu. Pomysł na śluby par, które nie miały okazji się poznać, nie każdemu przypadł do gustu. Okazuje się jednak, że część uczestników rzeczywiście odnalazła przed kamerami miłość, a ich małżeństwa kwitną. Przykładem może być związek Oliwi i Łukasza, którzy zostaną rodzicami czy miłość Anity i Adriana.

Oczywiście nie wszystkie aranżowane małżeństwa zakończyły się jak w bajce, część związków nie przetrwała próby czasu. Bardzo często o kryzysach par dowiadujemy się dzięki widzom, którzy bacznie śledzą życie uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nawet po zakończeniu sezonu. Bardzo niepokojące informacje przekazała jedna internautka odnośnie znanych z 4. edycji programu Joanny i Adama.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Joanna i Adam wzięli rozwód? Uczestnik ma mieć nową partnerkę

W sieci pojawiła się kontrowersyjna wypowiedź jednej z internautek, która twierdzi, że Joanna i Adam nie są już parą. Co więcej, mężczyzna miał być widziany w towarzystwie nowej partnerki, która ma spodziewać się dziecka.

- Fajnie, że zablokowaliście możliwość dodawania zdjęć, bo z chęcią pokazałabym, jaki z Adama oszust. Jego partnerka, z którą spotykał się w tym samym czasie, niedługo rodzi i nie mogła się powstrzymać od wypisywania o tym w Internecie i jeszcze dodawała zdjęcia - czytamy.

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia Zet!

Rzecz jasna reakcje na komentarz były różne, wiele osób nie wierzy w sieciowe doniesienia i twierdzi, że to wyssane z palca plotki. Znalazły się jednak głosy potwierdzające rozstanie Asi i Adama.

- Adam nie jest zainteresowany Asią. Trudno powiedzieć dlaczego... czy mu się nie spodobała? Czy go to przerosło? W każdym razie nie są razem. On już ułożył sobie życie z inną. Ciekawe co u Asi - czytamy. 

Jak myślicie, czy małżeństwo uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rzeczywiście się rozpadło?

Zagłosuj

Oglądasz "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/party.pl/MF