Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Krzysztof i Paulina będą mieli dziecko. Pokazali ciążowe zdjęcie [FOTO]

Judyta Wanicka
23.04.2020 13:18
Krzysztof i Paulina Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. Instagram:@kristoffer_zrobek

Krzysztof Zrobek i Paulina Brzoza z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka. Dumny tata pochwalił się pierwszym zdjęciem ciężarnej ukochanej. Brzuszek jest już spory.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Paulina i Krzysztof pochwalili się ciążą

Krzysztof Zrobek i Paulina Brzoza pobrali się w 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Niedawno poinformowali, że spodziewają się dziecka. Na razie nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest Paulina, ale jej brzuszek jest już całkiem spory. Na instagramowym profilu Krzyśka pojawiło się pierwsze ciążowe zdjęcie. 

Skromnie się nie chwaląc, pozostajemy w domu, ciesząc oczka rosnącym brzuszkiem. "Radość matki zaczyna się, gdy nowe życie miesza się w środku, kiedy po raz pierwszy słyszy się małe bicie serca, a figlarny kopniak przypomina jej, że nigdy nie jest sama" - napisali dumni rodzice. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Paulina i Krzysztof prawie się rozwiedli 

Niewiele brakowało, a bohaterowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie doczekaliby się wspólnej pociechy. Pod koniec ubiegłego roku Krzysztof poinformował o zakończeniu związku z Pauliną i wniósł o rozwód. 

Wyjaśnić chyba muszę, że od ponad 3 miesięcy nie jestem ze swoją telewizyjną żoną i złożyłem dokumenty rozwodowe. Jednocześnie mogę poczuć ulgę, iż mogę mieć takich przyjaciół, którzy są obok, gdy pozostajesz sam - napisał w mediach społecznościowych.

Z czasem małżonkom udało się przezwyciężyć kryzys. W styczniu nieoczekiwanie zamieścili wspólne zdjęcia ze spaceru, czym zaskoczyli fanów. W marcu potwierdzili, że spodziewają się dziecka. 

Ależ w tymże związku było wojen. Podsumowując te 3 lata, mogę stwierdzić, że w małżeństwie trzeba mieć piekielną wytrwałość i anielską cierpliwość. Dbajcie o siebie i o bliskich, walczcie o siebie jeśli Wam zależy. Jesteśmy dowodem na to, że "Ogień i Woda" mogą żyć w piekielnie przepięknej symbiozie, czego również wszystkim kochającym się parom życzymy. Dziękujemy za miłe słowa i wsparcie od przyjaznych duszyczek. Do zobaczenia niebawem w powiększonym gronie - obwieścił Krzysiek. 

Krzysztof Zrobek i Paulina Brzoza pozostają drugą parą w historii "Ślubu od pierwszego wejrzenia", której udało się wytrwać w złożonej przysiędze. W szczęśliwym związku pozostają jeszcze Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak. Para właśnie spodziewa się drugiego dziecka.  

Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita i Adrian zdradzili płeć drugiego dziecka

Zagłosuj

Wziąłbyś ślub w programie telewizyjnym?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw