Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Łukasz pokazał rodzinne nagranie z brzuszkiem Oliwii [WIDEO]

Maciej Friedrich
01.06.2020 13:00
Ślub od pierwszego wejrzenia: Łukasz pokazał rodzinne nagranie z brzuszkiem Oliwii [WIDEO]
fot. Instagram:@elkuchta

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowali urocze rodzinne nagranie. Widać na niej wyraźny ciążowy brzuszek przed narodzinami małego Franka. Internauci nie kryli wzruszenia i chętnie komplementowali parę.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to rodzaj połączenia reality show, programu randkowego i swoistego eksperymentu. Program wzbudza niemałe kontrowersje, nie wszystkim spodobała się idea par, które biorą ślub "w ciemno". Nie brakuje jednak fanów formatu, którzy z zaangażowaniem śledzą losy ulubionych uczestników. Tym bardziej że kilka par rzeczywiście odnalazła w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" prawdziwą miłość.

Jedną z najpopularniejszych par 4. edycji programu są Oliwia i Łukasz, którzy zdobyli sympatię zdecydowanej większości widzów. W ich wypadku odważna decyzja o spontanicznym ślubie okazała się strzałem w dziesiątkę. Para młoda zaskoczyła widzów, gdy okazało się, że niedługo po zakończeniu emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Oliwia urodziła synka Franka. Świeżo upieczeni rodzice nadal wspominają czasy ciąży Oliwii.

 Ślub od pierwszego wejrzenia, sezon 5 - kiedy nowe odcinki i gdzie oglądać? [DATA PREMIERY]

Ślub od pierwszego wejrzenia: Oliwia i Łukasz zachwycili rodzinnym nagraniem

Na profilu Łukasza na Instagramie nie brakuje zdjęć z ukochanym synkiem. Mąż Oliwii postanowił pochwalić się nagraniem z czasów, gdy oczekiwali przyjścia Franka na świat. Już wtedy dumny przyszły tata postanowił uczyć potomka. Wyraźnie chciał, by pierwszym słowem Franka było "tata". 

- Ludzie mówią, że warto uczyć dzieci od pierwszych dni życia. Ja postanowiłem Franka uczyć już w brzuchu. Efekty już widać, wystarczy zrobić głośniej - czytamy.

Pod postem Łukasza zaroiło się od pozytywnych komentarzy wzruszonych internautów. Fani nie ukrywali, że bardzo kibicowali uczestnikom "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

- Oliwio, masz wspaniałego męża, super, cały czas kibicowaliśmy Wam z Wielkiej Brytanii. Cała ekipa Was pozdrawia i niech się chowa zdrowo Franio.

- Synek tatusia, piękna relacja nam się tu szykuje.

- Oj, to będzie synek tatusia. Tak trzymaj - zachwycali się fani.

Czas pokaże, czy wczesna edukacja Franka przyniosła rezultaty.

 Ślub od pierwszego wejrzenia: Krzysztof i Paulina będą mieli dziecko. Pokazali ciążowe zdjęcie [FOTO]

Zagłosuj

Jesteś fanem/fanką "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF