Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Oliwia i Łukasz zostaną rodzicami? Fani gratulują

Patrycja Chudolińska
01.04.2020 19:19
Ślub od pierwszego wejrzenia Oliwia Łukasz
fot. Screen: TVN Player

"Ślub od pierwszego wejrzenia" wzbudza ogromne emocje widzów. Choć 4. edycja niedawno się rozpoczęła, fani podejrzewają ciążę u jednej z uczestniczek.

Oliwia i Łukasz to najmłodsza para w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy już na początku znajomości przypadli sobie do gustu. W programie niedawno pokazane zostało ich pierwsze spotkanie w urzędzie stanu cywilnego. Mimo że szczegóły na temat ich dalszej relacji nie mogą wyjść na jaw przed końcem edycji, fani już teraz podejrzewają, że historia zakończy się szczęśliwie. Na profilu mamy Łukasza pojawiły się... gratulacje w związku z ciążą Oliwii.

Oliwia i Łukasz będą mieli dziecko?

Jedną z najbardziej udanych par ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są Anita i Adrian. Uczestnicy poznali się podczas ceremonii w 1. edycji programu. Mimo że nigdy wcześniej się nie widzieli, szybko zapałali do siebie głębokim uczuciem. Obecnie spodziewają się już drugiego wspólnego dziecka.

Czy podobny, szczęśliwy los spotkał Oliwię i Łukasza? Jedna z internautek opublikowała zastanawiający komentarz.

- Pani Aniu, gratuluję wnuka/wnuczki już niedługo - napisała na profilu mamy Łukasza, pani Anny.

Młode małżeństwo nie skomentowało na razie sprawy. Mama Łukasza również nie odpowiedziała. Wszystkich uczestników programu obowiązuje zakaz opowiadania o życiu prywatnym przed zakończeniem trwającej edycji programu.

Kibicujecie Oliwii i Łukaszowi?

RadioZET.pl/PCh