Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Paulina i Krzysztof odwołali rozwód

Judyta Wanicka
09.01.2020 17:32
Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. Facebook:@slubodpierwszegowejrzeniaTVN

Paulina i Krzysztof z 2. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jednak się nie rozwodzą. Para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę. Na Instagramie znowu pojawiły się ich wspólne zdjęcia, a uśmiechy na twarzach zdradzają, że znowu wszystko się między nimi układa.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Paulina i Krzysztof nie rozwiedli się

Paulina i Krzysztof to para, która pobrała się w 2. edycji show "Ślub od pierwszego wejrzenia" w TVN. We wrześniu gruchnęła wiadomość, że małżonkowie nie są już razem. Krzysztof poinformował, że złożył papiery rozwodowe. Tymczasem relacje małżonków zdążyły ulec poprawie.

Paulina i Krzysztof zaskoczyli fanów wspólnym zdjęciem. Najpierw wybrali się na wycieczkę do Ciechocinka, a potem spędzili razem święta Bożego Narodzenia. Okazuje się, że para wycofała się z decyzji o rozwodzie. Na jak długo? Czas pokaże.

kszss
fot. Instagram:@kristoffer_zrobek

Krzysztof i Paulina pobrali się w programie TVN

Krzysztof i Paulina pobrali się w 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uroczystość odbyła się 18 marca 2017 roku. Mimo licznych nieporozumień parze udało się wytrwać do dziś. Po drodze pojawiła się jednak decyzja o rozwodzie. We wrześniu ubiegłego roku Krzysztof poinformował, że jego małżeństwo z Pauliną dobiega końca.

Wyjaśnić chyba muszę, że od ponad 3 miesięcy nie jestem ze swoją telewizyjną żoną i złożyłem dokumenty rozwodowe. Jednocześnie mogę poczuć ulgę, iż mogę mieć takich przyjaciół, którzy są obok, gdy pozostajesz sam - wyznał.

Paulina była bardziej oszczędna w słowach. Mów dobrze o drugiej osobie, albo nie mów nic #ZabijIchŻyczliwością - napisała na Instagramie.

Obecnie bohaterowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znowu są razem, co potwierdza udostępnione przez Krzysztofa zdjęcie. Tym samym Krzysztof i Paulina pozostają drugą parą z programu, której udało się wytrwać w złożonej przysiędze. Do tej pory w szczęśliwym związku pozostają także Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak.

Zagłosuj

Co myślisz o szukaniu miłości w programach telewizyjnych?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw