Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Paulina i Krzysztof spodziewają się dziecka. A miał być rozwód

Judyta Wanicka
19.03.2020 10:43
Ślub od pierwszego wejrzenia: Paulina i Krzysztof
fot. Instagram:@kristoffer_zrobek

Paulina i Krzysztof z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" będą mieli dziecko. Najwyraźniej to koniec ich kryzysu, który o mały włos nie skończył się rozwodem. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Paulina i Krzysztof będą mieli dziecko

Paulina i Krzysztof to para, która pobrała się w 2. edycji show "Ślub od pierwszego wejrzenia" w TVN. Pod koniec ubiegłego roku gruchnęła wiadomość, że para przechodzi kryzys. Wkrótce Krzysztof poinformował o zakończeniu związku i złożył papiery rozwodowe. Tymczasem relacje małżonków zdążyły ulec poprawie. W styczniu Paulina i Krzysztof nieoczekiwanie zamieścili wspólne zdjęcia ze spaceru. Teraz okazuje się, że wkrótce zostaną rodzicami. 

Ależ w tymże związku było wojen. Podsumowując te 3 lata, mogę stwierdzić, że w małżeństwie trzeba mieć piekielną wytrwałość i anielską cierpliwość. Dbajcie o siebie i o bliskich, walczcie o siebie jeśli Wam zależy. Jesteśmy dowodem na to, że "Ogień i Woda" mogą żyć w piekielnie przepięknej symbiozie, czego również wszystkim kochającym się parom życzymy. Dziękujemy za miłe słowa i wsparcie od przyjaznych duszyczek. Do zobaczenia niebawem w powiększonym gronie. Górna Piąteczka. Ściskamy mocno, bądźcie zdrowi - przekazał na Instagramie Krzysztof.

Krzysztof i Paulina pobrali się w programie TVN

Krzysztof i Paulina pobrali się w 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uroczystość odbyła się 18 marca 2017 roku. Mimo licznych nieporozumień parze udało się wytrwać do dziś. Jednak po drodze pojawiła się jednak decyzja o rozwodzie. 

Wyjaśnić chyba muszę, że od ponad 3 miesięcy nie jestem ze swoją telewizyjną żoną i złożyłem dokumenty rozwodowe. Jednocześnie mogę poczuć ulgę, iż mogę mieć takich przyjaciół, którzy są obok, gdy pozostajesz sam - informował Krzysztof. 

Paulina była bardziej oszczędna w słowach.

Mów dobrze o drugiej osobie, albo nie mów nic #ZabijIchŻyczliwością - napisała na Instagramie.

Obecnie bohaterowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znowu są razem. Tym samym Krzysztof i Paulina pozostają drugą parą z programu, której udało się wytrwać w złożonej przysiędze. Do tej pory w szczęśliwym związku pozostają także Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak. Para właśnie spodziewa się drugiego dziecka. 

Zagłosuj

Jak oceniasz pomysł brania ślubu w programie telewizyjnym?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw