Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Zmiany w programie? Stacja podjęła ważną decyzję

Patrycja Chudolińska
31.03.2020 10:02
Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. YouTube/TVN7

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najchętniej oglądanych reality show w Polsce. W związku z koronawirusem stacja podjęła ważną decyzję odnośnie programu.

Koronawirus wpływa na wygląd programów telewizyjnych w Polsce. Wiele produkcji musiało zostać wstrzymanych ze względu na zakaz zgromadzeń i stan zagrożenia epidemicznego. TVN odwołał m.in. premierę kolejnych odcinków "Kuby Wojewódzkiego", "Kuchennych rewolucji" oraz serialu "Chyłka - Kasacja". Tydzień temu zapowiedziano również przeniesienie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z TVN7 na TVN. Sytuacja jest jednak dynamiczna i teraz stacja ogłosiła inną decyzję w sprawie programu.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Gdzie będzie można go obejrzeć?

Mimo wcześniejszych informacji o przeniesieniu na TVN, ostatecznie "Ślub od pierwszego wejrzenia" będzie można dalej oglądać na TVN7. Informację przekazał portal WirtualneMedia.pl.

- Ogromna sympatia widzów do serialu przeważyła, dlatego postanowiliśmy nie przerywać jego emisji. Zmiany w tym paśmie zostały anulowane. „Ślub od pierwszego wejrzenia" pozostanie na antenie Siódemki - tłumaczy zmianę decyzji Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Stacja posłuchała apelu widzów i nie usunie "Ślubu..." z programu. Siódmy odcinek 4. sezonu programu będzie można obejrzeć już w piątek o 21:00 na TVN7.

RadioZET.pl/PCh