Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: zmiany w programie w związku z pandemią koronawirusa

Maciej Friedrich
24.03.2020 14:21
Ślub od pierwszego wejrzenia: zmiany w programie w związku z pandemią koronawirusa
fot. screen:YouTube

W związku z pandemią koronawirusa stacje telewizyjne wprowadziły spore zmiany. Część programów rozrywkowych została zawieszona i zniknęła z anteny. Nadal będziemy mogli oglądać "Ślub od pierwszego wejrzenia" jednak zmieniły się daty emisji nowych odcinków.

Pandemia koronawirusa ma niebagatelny wpływ na niemal każdy aspekt współczesnego świata, stacje telewizyjne nie są tu wyjątkiem. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników i widowni TVN zawiesiło "Taniec z gwiazdami", a Telewizja Polska "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Nie powstają także nowe odcinki lubianego przez widzów "Dance, dance, dance".

Zmiany związane z pandemią koronawirusa nie ominęły także "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dla widzów popularnego show TVN mamy jednak dobre wiadomości. Jak informuje "Super Express", program nie zniknie z anteny, choć stacja zdecydowała się na wprowadzenie zmian.

 Ślub od pierwszego wejrzenia: Paulina i Krzysztof odwołali rozwód

Ślub od pierwszego wejrzenia: nowa data emisji odcinków

Obecnie możemy oglądać już 4. edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Reality show wzbudza spore kontrowersje, "ślub w ciemno" wielu osobom wydaje się niestosowny. Nie zmienia to faktu, że program cieszy się popularnością. Ważną informacją dla wielbicieli "Ślubu" jest nowa data emisji odcinków. Zmiany wejdą w życie 30 marca.

5. odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" obejrzymy w piątek 27 marca o godzinie 21:00 na antenie TVN7. Natomiast 6. odsłona nowej edycji wyemitowana zostanie przez TVN o godzinie 21:30 w poniedziałek 30 marca.

Zagłosuj

Oglądasz "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF