Zamknij

Ślub syna Martynikua mógł się nie odbyć! Narzeczona trafiła do szpitala

Redakcja
26.10.2018 16:38
Martyniuk
fot. PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

6 października 2018 odbył się ślub syna Zenona Martyniuka - Daniela. Po ceremonii odbyło się długo zapowiadane, huczne wesele. Ceremonia odbyła się zgodnie z planem, jednak teraz okazuje się, że o mały włos mogło do niej nie dojść. Wszystko przez to, że przyszła panna młoda trafiła do szpitala.

Magazyn "Na żywo" poinformował, że na krótko przed ślubem z Danielem Martyniukiem jego 19-letnia narzeczona, Ewelina Golczyńska, źle się poczuła i została odwieziona do szpitala. Wszyscy byli bardzo przejęci, bo Golczyńska jest w ciąży.

Ślub Daniela Martyniuka mógł się nie odbyć

Okazało się, że konieczne było podanie antybiotyków, przyszła panna młoda miała problem z nerkami. Sprawa nie była błaha, bo dziewczyna w szpitalu spędziła blisko tydzień, co utrudniało zaawansowane już przygotowania do ślubu. Z pomocą ruszyła Danuta Martyniuk, która od 18 lat jest pielęgniarką. Jak wyznała zona Zenka Martyniuka, niezwłocznie udała się do szpitala, żeby zobaczyć, co dzieje się z Eweliną.

"Traktuję Ewelinę jak moją córkę, więc natychmiast przyjechałam do szpitala, żeby sprawdzić, co się z nią dzieje. Nie mogłabym inaczej" - skomentowała sprawę.

Na szczęście pani Danuta dopilnowała, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Jak widać, nawet przygotowując wesele za olbrzymie sumy nie da się wszystkiego przewidzieć. Warto przypomnieć, że inną "niespodzianką", która towarzyszyła wydarzeniu, była próba włamania do domu Martyniuków. Na szczęście rabusiom się nie udało.

Zenon Martyniuk bawił się na weselu syna, a złodzieje tylko na to czekali

RadioZET.pl/Na żywo/SA