Zamknij

Słynna modelka pokąsana w hotelu przez pluskwy! Domaga się odszkodowania

Redakcja
04.07.2018 15:39
Modelka
fot. Instagram

Brazylijska modelka Sabrina Jales St. Pierre została pokąsana przez pluskwy! Po nocy spędzonej w Embassy Suite w Palm Desert obudziła się cała w ranach. Teraz domaga się odszkodowania.

Sabrina Jales St. Pierre to światowej sławy gwiazda modelingu, która współpracowała z takimi markami jak Victoria's Secret, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren czy Valentino. Jak każda modelka musi dbać o swój wygląd, a jakakolwiek niedoskonałość może wykluczyć ją z dalszej pracy. Niestety to, co ją spotkało, na długi czas wycofało ją z życia zawodowego. Gwiazda została pogryziona przez pluskwy, co zostawiło na jej ciele wyraźne ślady.

1

Sytuacja miała miejsce w 2016 roku, kiedy St. Pierre spędziła jedną noc hotelu Embassy Suite w Palm Desert, w którym ceny noclegów zaczynają się od 450 zł. Po takiej cenie i marce Hilton – bo to do tej sieci należy hotel – trudno spodziewać się pluskiew. Niestety, modelka obudziła się ze swędzącymi, czerwonymi śladami po ugryzieniach. Po konsultacji lekarskiej okazało się, że konieczna będzie terapia. Ta niestety nie przyniosła rezultatów. Ślady utrzymywały się przez długi czas, a ona nie mogła przez to pracować.

Jak poinformował prawnik modelki, Sabrina Jales St. Pierre przeszła traumę. Ugryzienia na ciele były dla niej bardzo wstydliwe, przez co kobieta doznała wstrząsu emocjonalnego. Oprócz tego nawet po długim czasie blizny są nadal widoczne.
Przedstawiciele hotelu odrzucili oskarżenia modelki. Stwierdzili, że nie mają żadnych problemów z insektami, jednak zdarza się, że sami klienci przywożą je w swoich bagażach.

RadioZET.pl/DailyMail/SA