Zamknij

Sonia Bohosiewicz wspiera Weronikę Rosati. Opublikowała mocny wpis na Instagramie na temat przemocy domowej

Sylwia Wamej
12.03.2019 11:34
Sonia Bohosiewicz
fot. Instagram.com/ Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz razem ze swoimi koleżankami włączyła się do dyskusji w sprawie Weroniki Rosati, która w wywiadzie dla „Wysokich Obcasów” przyznała, że doznała przemocy ze strony swojego byłego partnera. Bohosiewicz opublikowała mocny wpis na Instagramie, który poświęciła m.in. przemocy domowej. Jak się okazuje, w środowisku show-biznesu nie brakuje nazwisk znanych osób, które dopuściły się przemocy na swoich bliskich.

Sonia Bohosiewicz wspiera Weronikę Rosati

Osoby ze środowiska show-biznesu wspierają Weronikę Rosati po tym, jak zdecydowała się opowiedzieć o przemocy domowej, której doświadczyła ze strony byłego partnera – Roberta Śmigielskiego. Wśród nich jest Sonia Bohosiewicz, która poruszyła ten temat na spotkaniu towarzyskim, w gronie bliskich koleżanek.

W pewnym momencie wywołano temat @weronikarosati i akcji #metoo. To zupełnie okrutne, że nadal ktoś kogoś chce kogoś zniewolić, upokorzyć, podporządkować, wykorzystać”  zauważyła smutno aktorka.

Jak dodaje Sonia Bohosiewicz we wpisie na Instagramie, dyskusja zaostrzyła się i pewnym momencie posypały się nazwiska znanych i lubianych, którzy stosowali przemoc.

 „I nagle posypały się nazwiska. Nazwiska tych, którzy bili, wystawiali na kilka godzin zimą na balkon, przykuli do kaloryfera na kilka dni, czy też regularnie dawali w łeb przez kilkanaście lat.
Nazwiska były czasem nawet popularne, znane i lubiane. Dziewczyny ze wstydu, albo ze strachu, albo że nikt im nie uwierzy,że konsekwencje większe poniosą one, a nie ten pan, nie mówią o tym całemu światu. -A może stwórzmy listę takich panów, żeby następna się nie nabrała?- wpadła na pomysł któraś.
Jedno jest pewne. Panowie, chyba już czujecie nasz oddech na plecach, co nie? Panowie, o których to jest- Basta!Może jeszcze Wam się upieka, jeszcze nikt Was nie złapał za rękę, ale jesteśmy już jak Kolombo w drzwiach. Niby wychodzi uspokojony, ale jednak odwraca się i mówi : ale, przepraszam...mam jeszcze jedno pytanie?” – napisała Sonia Bohosiewicz na swoim Instagramie.

Zagłosuj

Doświadczyłeś/ łaś przemocy domowej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/ SW