Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sonia Bohosiewicz wspiera Weronikę Rosati. Opublikowała mocny wpis na Instagramie na temat przemocy domowej

12.03.2019 11:34

Sonia Bohosiewicz razem ze swoimi koleżankami włączyła się do dyskusji w sprawie Weroniki Rosati, która w wywiadzie dla „Wysokich Obcasów” przyznała, że doznała przemocy ze strony swojego byłego partnera. Bohosiewicz opublikowała mocny wpis na Instagramie, który poświęciła m.in. przemocy domowej. Jak się okazuje, w środowisku show-biznesu nie brakuje nazwisk znanych osób, które dopuściły się przemocy na swoich bliskich.

Sonia Bohosiewicz fot. Instagram.com/ Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz wspiera Weronikę Rosati

Osoby ze środowiska show-biznesu wspierają Weronikę Rosati po tym, jak zdecydowała się opowiedzieć o przemocy domowej, której doświadczyła ze strony byłego partnera – Roberta Śmigielskiego. Wśród nich jest Sonia Bohosiewicz, która poruszyła ten temat na spotkaniu towarzyskim, w gronie bliskich koleżanek.

W pewnym momencie wywołano temat @weronikarosati i akcji #metoo. To zupełnie okrutne, że nadal ktoś kogoś chce kogoś zniewolić, upokorzyć, podporządkować, wykorzystać”  zauważyła smutno aktorka.

Jak dodaje Sonia Bohosiewicz we wpisie na Instagramie, dyskusja zaostrzyła się i pewnym momencie posypały się nazwiska znanych i lubianych, którzy stosowali przemoc.

 „I nagle posypały się nazwiska. Nazwiska tych, którzy bili, wystawiali na kilka godzin zimą na balkon, przykuli do kaloryfera na kilka dni, czy też regularnie dawali w łeb przez kilkanaście lat.
Nazwiska były czasem nawet popularne, znane i lubiane. Dziewczyny ze wstydu, albo ze strachu, albo że nikt im nie uwierzy,że konsekwencje większe poniosą one, a nie ten pan, nie mówią o tym całemu światu. -A może stwórzmy listę takich panów, żeby następna się nie nabrała?- wpadła na pomysł któraś.
Jedno jest pewne. Panowie, chyba już czujecie nasz oddech na plecach, co nie? Panowie, o których to jest- Basta!Może jeszcze Wam się upieka, jeszcze nikt Was nie złapał za rękę, ale jesteśmy już jak Kolombo w drzwiach. Niby wychodzi uspokojony, ale jednak odwraca się i mówi : ale, przepraszam...mam jeszcze jedno pytanie?” – napisała Sonia Bohosiewicz na swoim Instagramie.

Zagłosuj

Doświadczyłeś/ łaś przemocy domowej?

RadioZET.pl/ SW

Oceń