Zamknij

Sonia Bohosiewicz nago. Gwiazda pokazała odważne zdjęcie na Instagramie [FOTO]

28.07.2020 10:10
Sonia Bohosiewicz
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Sonia Bohosiewicz jest bardzo aktywna na Instagramie, Gwiazda co jakiś czas publikuje odważne, zmysłowe zdjęcia. Tym razem pokazała się nago, a intymne miejsca zasłoniła swoim... psem.

Sonia Bohosiewicz nago. Gwiazda pokazała odważny kadr na Instagramie [FOTO]

Sonia Bohosiewicz jest w ciągłym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda chętnie publikuje swoje zdjęcia oraz dzieli się nowinkami z życia zawodowego i prywatnego. Tym razem opowiedziała o swoim psie, publikując odważne zdjęcie. Gwiazda zapozowała nago, a intymne miejsca zasłoniła swoim czworonogiem.

"Ani na kroczek mnie nie odstępuje ten mój piesio… Ja do kuchni, on do kuchni. Ja do sypialni, on do sypialni. Ja pod prysznic, i on też włazi. Stalker!" - napisała aktorka. Fani oczywiście podzielili się swoimi doświadczeniami odnośnie zwierząt, jednak część z nich zwróciła uwagę na wdzięki pięknej aktorki. "Pięknie wyglądasz", "sexi", "jesteś piękną kobietą", "oj te oczyska"  - komplementowali fani.

Sonia Bohosiewicz wróciła na plan serialu "Usta Usta"

Fani starszej siostry Mai Bohosiewicz już niedługo będą mogli zobaczyć ją w serialu "Usta usta", który po latach powraca na antenę TVN. Ekipa serialu nie kryje radości, że ponownie spotkają się wszyscy razem na planie. A jak zmieni się życie Izy, bohaterki granej przez Sonię Bohosiewicz?

"Iza była w Stanach Zjednoczonych, wyjechała i tam miała swoje życie, a teraz nagle znajdujemy się – znowu, znowu z tym samym człowiekiem, z tym swoim starym mężem, dwójka dzieci, więc jest tajemnica, jest niedopowiedzenie" - zdradziła Sonia Bohosiewicz w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl