Zamknij

Sonia Bohosiewicz pokazała rozbierane zdjęcie. Jest całkiem naga

26.01.2021 15:00
Sonia Bohosiewiczx
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Sonia Bohosiewicz od kilku tygodni odpoczywa na jednej z Wysp Kanaryjskich. Regularnie pokazuje fanom, jak wygląda jej wypoczynek. Teraz podzieliła się swoimi przemyśleniami, związanymi z rzeczywistością. Zobrazowała je fotką, na której jest całkiem goła.

Sonia Bohosiewicz wraz z siostrą Mają od kilku tygodni przebywają na Wyspach Kanaryjskich. Do niedawna jeszcze była z nimi Olga Frycz, ale po blisko dwumiesięcznych wakacjach wreszcie wróciła do Polski, nie odbywając kwarantanny. Sonia i Maja nadal przebywają na Teneryfie, skąd starsza z sióstr Bohosiewicz pokazała właśnie kolejną fotkę.

Na zdjęciu Sonia jest całkiem naga. Dzieli się też swoimi refleksjami na temat rzeczywistości ostatnich tygodni.

Zobacz także: Sonia Bohosiewicz pokazała zdjęcie sprzed 22 lat:"Soniu, jesteś jak wino"

Sonia Bohosiewicz pokazała odważne zdjęcie

Ostatnie tygodnie upływają dla Soni Bohosiewicz pod znakiem wypoczynku na Wyspach Kanaryjskich. Jak zauważa aktorka, jest to dla niej bardzo szczególny czas, bo nigdy nie spędziła czasu poza domem tak długo, ani też nie spędziła tyle czasu beż żadnych aktywności zawodowych.

"Jeszcze nigdy nie byłam poza domem przez miesiąc, nie pracując, nie ucząc się na pamięć nowego tekstu, nie myśląc nad czymś nowym. Nigdy. Pierwszy raz tonę w chwili i jest mi z tym dobrze" - stwierdziła gwiazda.

Do przemyśleń dołączyła zdjęcie, na którym oddaje się rozmyślaniom otulona ciepłym powietrzem kanaryjskiego poranka. Otulona powietrzem w dosłownym znaczeniu, bo na zdjęciu jest całkiem naga.

Internauci komplementują postawę aktorki.

"Trzeba korzystać z nowych możliwości, wyciskać to życie jak cytrynę, nie tracić chwili", "Najlepsze uczucie pod słońcem nie myśleć o tym co musisz, ale pomyśleć o tym co możesz zrobić teraz. To jest jak oddychanie Wolnością" - piszą.

RadioZET.pl/AS