Zamknij

Sonia Bohosiewicz pokazała zdjęcie sprzed 22 lat:"Soniu, jesteś jak wino"

03.07.2020 15:53
Sonia Bohosiewicz pokazała zdjęcie sprzed 22 lat.: "Soniu, jesteś jak wino"
fot. Tomasz Urbanek/ East News

Sonia Bohosiewicz podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem z przeszłości. Gwiazda opublikowała wakacyjną fotografię sprzed 22 lat. Wielbiciele aktorki zareagowali na zdjęcie bardzo entuzjastycznie. "Jesteś jak wino" - pisali w komentarzach.

Sonia Bohosiewicz pokazała zdjęcie sprzed 22 lat [FOTO]

Sonia Bohosiewicz lubi dzielić się ze swoimi fanami prywatnymi zdjęciami. Tym razem pokazała wakacyjną fotografię sprzed 22 lat, na której miała 22 lata.

"To ja na wakacjach na znalezionym zdjęciu w szpargałach.Lat.... 22 czyli lat temu... 22!Nie pamietam, że już wtedy trenowałam jogę!Albo po prostu turecki siad" - napisała Sonia Bohosiewicz. Fani na tę fotografię zareagowali bardzo entuzjastycznie i obsypali gwiazdę komplementami. "Soniu, jesteś jak wino", "nic się nie zmieniłaś", "lok na włosach już był", " i dalej pani piękna i młoda" - pisali fani.

Z najnowszych zdjęć opublikowanych przez Sonię na Instagramie wynika, że aktorka odpoczywa teraz w rodzinnych stronach w Żorach na Śląsku. Gwiazda spędziła tam dzieciństwo. Chodziła do szkoły podstawowej i liceum. Z kolei na studia  wyjechała do Krakowa, gdzie skończyła PWST w Krakowie.

Polskie gwiazdy wybrały odpoczynek w kraju

Polskim gwiazdom pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany zagranicznych wyjazdów. Na instagramowych profilach rodzimych celebrytów pojawiły się wakacyjne zdjęcia znad polskiego morza, gór, czy Mazur. Małgorzata kożuchowska odpoczywa właśnie nad polskim morzem, Rafał Maserak wybrał góry a Sonia Bohosiewicz rodzinny Śląsk.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl