Zamknij

Sonia Bohosiewicz pokazała zdjęcie z morsowania. "Tym razem proszę nie komentować mojego ciała"

Sylwia Wamej
25.02.2020 10:25
Sonia Bohosiewicz
fot. Tricolors/ East News

Sonia Bohosiewicz pokazała na swoim Instagramie zdjęcie z morsowania. Aktorka poprosiła internautów, żeby ci nie skupiali się na komentowaniu jej atutów. Zdaniem Bohosiewicz nie o wdzięki chodzi, tylko o zdrowie.

Sonia Bohosiewicz pokazała zdjęcie w bikini z morsowania

Sonia Bohosiewicz opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z morsowania. Aktorka dołączyła do grona innych gwiazd, które poddają się zimowej kąpieli w lodowatej wodzie. Nic dziwnego, w końcu morsowanie pozytywnie działa na zdrowie. Kąpielowe lodowe pobudzają krążenie i wspierają funkcjonowanie układu krwionośnego.

Sonia Bohosiewicz poprosiła, żeby nie komentować jej wdzięków

Kąpielowe lodowe pobudzają krążenie i wspierają funkcjonowanie układu krwionośnego. Aktorka opublikowała zdjęcie w bikini i podkreśliła, oznaczając nazwisko jednego z internautów, który ochoczo komentuje wdzięki gwiazd, żeby tego nie robił.

Gwiazda podkreśliła, że o nie urodę w tym przypadku chodzi, a o zdrowie.

"Nie przypuszczałam, że w niedziele nad Czerniakowskim jest taki tłum!!!

Kto tu morsuje?
Kto by zamorsował?
Kto za żadne skarby nie?
Ps. @januszdurbas tym razem proszę nie komentować mojego ciała, bo tu nie o nóżki i dekoldzik, a o zdrowie idzie!!!" - podkreśliła aktorka.

W komentarzach mnóstwo fanów wsparło Sonię Bohosiewicz, podkreślając, że morsowanie ma mnóstwo zalet. Do fanek morsowania należą również m.in. Joanna Moro i Anna Popek.

Zagłosuj

Brałeś/łaś kiedyś udział w morsowaniu?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW