Zamknij

Polska aktorka reklamuje prezerwatywy? Opowiedziała pikantną historię

Maciej Friedrich
13.02.2020 11:35
Polska aktorka reklamuje prezerwatywy? Opowiedziała pikantną historię
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Sonia Bohosiewicz wywołała w sieci niemałe zamieszanie. Na profilu aktorki w mediach społecznościowych pojawił się wpis nawiązujący do Walentynek. Fanom nie umknęło, że Sonia reklamuje markę prezerwatyw.

Sonia Bohosiewicz to popularna polska aktorka znana między innymi z "Czasu honoru", "Spisu cudzołożnic". Od 2017 możemy oglądać ją w serialu "Diagnoza". Pod koniec roku głośno było o jej niefortunnej wypowiedzi na temat osób chorych psychicznie, aktorka jednak niezmiennie cieszy się sympatią oddanych fanów.

Sonia, podobnie jak inne gwiazdy, wykorzystuje swoją popularność w mediach społecznościowych. Na profilu aktorki pojawił się post, który w subtelny sposób reklamuje markę oferującą między innymi prezerwatywy i żele intymne. Post podzielił internautów.

Sonia Bohosiewicz reklamuje firmę produkującą prezerwatywy

Na profilu Sonii Bohosiewicz na Instagramie pojawił się obszerny wpis, w którym aktorka opisuje romantyczną niespodziankę, jaką w Walentynki sprawił jej mąż.

- Na zeszłe walentynki dostałam od mojego męża kopertę. W kopiecie była karta. Karta okazała się być kartą hotelową do pokoju numer 1404. Koperta zawierała jeszcze adres i godzinę 20.00. Jadąc windą na to 14. piętro, uginały mi się nogi. Lęk  wysokości? Nie sądzę... - czytamy.

Okazuje się, że historia Bohosiewicz była związana z reklamą marki oferującej między innymi żele intymne i prezerwatywy.

- Zainspirujcie się miłością intense i pielęgnujcie tę miłość każdego dnia, małymi gestami, które sprawią, że ogień między Wami nie wygaśnie - sugeruje aktorka.

Na zdjęciu można dostrzec reklamowany produkt. Ten sposób promocji podzielił internautów. Część fanów Sonii dzieliło się swoimi walentynkowymi historiami, część żartowała z postu.

- Reklamy, reklamy, reklamy, a było tak fajnie na Pani profilu - napisała jedna z internautek.

RadioZET.pl/MF