Zamknij

Sophie Turner i Joe Jonas wzięli drugi ślub. Gwiazda „Gry o Tron” i wokalista pobrali się we Francji

Maciej Friedrich
01.07.2019 13:58
Sophie Turner i Joe Jonas wzięli drugi ślub. Gwiazda „Gry o Tron” i wokalista pobrali się we Francji
fot. ABACA/Abaca/East News

Sophie Turner i Joe Jonas to obecnie jedna z najpopularniejszych par światowego show-biznesu. Wokalista znany z grupy Jonas Brothers i gwiazda „Gry o Tron” pobrali się po niespełna roku znajomości. Okazuje się, że postanowili stanąć na ślubnym kobiercu po raz drugi. W tym celu wybrali się do Francji.

Gra o Tron” jest serialem, który bez wątpienia stał się jednym z największych fenomenów w historii. Przełomowa produkcja fantasy wyprodukowana przez HBO stała się trampoliną do kariery dla wielu występujących w niej aktorów. Tak stało się między innymi w przypadku Sophie Turner, która wcielała się w rolę Sansy Stark. O aktorce głośno jest również z powodu jej związku z Joe Jonasem, wokalistą znanym z występów z grupą Jonas Brothers. Para zakochała się i szybko wzięła spontaniczny ślub. Postanowiła jednak pobrać się po raz drugi, z większym rozmachem.

Sophie Turner i Joe Jonas — drugi ślub gwiazdy „Gry o Tron” i wokalisty

Sophie i Joe poznali się za pośrednictwem Instagrama i bardzo szybko w sobie zakochali. Uczucie było na tyle silne, że zaręczyli się po niespełna roku i zdecydowali na szybki ślub w Las Vegas, którego udzielił im mężczyzna w stroju Elvisa Presleya. Skromna ceremonia kosztowała zaledwie 600 dolarów. Małżonkowie chętnie dzielą się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych, a Sophie w jednym z wywiadów wyznała, że Joe uratował jej życie, gdy zmagała się z depresją.

Po namyśle zakochani doszli do wniosku, że pragną pobrać się po raz drugi, tym razem z większym rozmachem. Pobrali się ponownie 29 czerwca i trzeba przyznać, że francuski zamek La Chateau Tourreau w Sarrians robi o wiele większe wrażenie niż biuro ślubów w Las Vegas i mężczyzna w stroju Elvisa. Na ceremonię zaproszono między innymi przyjaciółkę Sophie, Maisie Williams, czyli Aryę z „Gry o Tron”. Pojawili się również: Kevin Jonas, Ashley Graham i Priyanka Chopra. Z pewnością na drugi ślub zakochani wydali o wiele więcej niż 600 dolarów.

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Grę o Tron"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF