Zamknij

Spice Girls na ślubie Harry'ego i Markle. Ale nie wszystkie

Redakcja
17.05.2018 17:15
Ślub Markle i księcia Harry'ego
fot. Instagram

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle już lada moment - 19 maja. Kto jest wśród zaproszonych? Okazuje się, że Spice Girls, ale... nie wszystkie. Której zabraknie?

Wokół ceremonii zaślubin księcia Harry'ego i Meghan Markle zamieszanie nie milknie. Wielkie wydarzenie odbędzie się w sobotę 19 maja. Cały czas poznajemy szczegóły związane z ceremonią. Wiadomo już, że na ślubie nie pojawi się ojciec Markle, który musi teraz zadbać o swoje zdrowie. Wiemy też, że gwiazdą będzie sam Elthon John.

Na przyjęciu na zamku Windsor zjawi się wiele znanych osobistości, gwiazd i celebrytów. Wśród zaproszonych są także członkinie grupy Spice Girls. Okazuje się jednak, że nie każda z pięciu gwiazd może pochwalić się "wejściówką" na weselny bankiet. Zaproszenia dostały tylko trzy z nich: Victoria, Emma i Geri. Nie będzie więc Mel B i Mel C. Powody tego nie są znane. Przeczy to jednak wcześniejszym doniesieniom o tym, jakoby "spicetki" miały wystąpić podczas przyjęcia - szczególnie że jako gwiazdę ogłoszono już Eltona Johna.

Spice Girls wielokrotnie spotykały się z brytyjską rodziną królewską, a na jednym ze spotkań z księciem Karolem, przy okazji premiery filmu Spice World, w 1997 roku - jak donosiły media - Geri podobno uszczypnąć miała księcia... w pośladek.

Przypominamy, że ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego będzie można śledzić w telewizji. W Polsce to wyjątkowe wydarzenie transmitować będzie na żywo, jako jedyna bezpłatna, telewizja METRO. Szczegóły sprawdźcie w materiale poniżej.

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego w telewizji - o której i gdzie oglądać?

RadioZET.pl/Daily Mail/SA