Zamknij

Stachursky zawalczy w "Fame MMA". Piosenkarz ma "zaskoczyć wszystkich"

02.08.2021 15:56
Stachursky
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Stachursky to artysta, który zasłynął wieloma przebojami, ale tez swoimi kontrowersyjnymi poglądami i wypowiedziami - m.in. o odżywianiu się energią słoneczną. Teraz artysta zawalczy w "Fame MMA".

Jacek Stachurski, a dokładniej Jacek Wacław Łaszczok-Stachurski, to artysta znany pod pseudonimem Stachursky, który na polskiej scenie muzycznej obecny jest od wielu lat. 55-letni dziś piosenkarz nurtu pop i dance karierę zaczynał w latach 90. W 1994 roku wydał swój pierwszy singiel, zatytułowany "Taki jestem", który był zapowiedzią albumu o tym samym tytule. Płyta spotkała się z dobrym przyjęciem, a artyście utorowała drogę do kolejnych muzycznych osiągnięć. Choć nie każdy lubi twórczość Stachurskiego, to jednak trudno znaleźć fana polskiej muzyki, który go nie zna.

Swojego czasu gwiazdor zasłynął twierdzeniem, że odżywia się tylko energią słoneczną. Wiele jego utworów jest dość kontrowersyjnych, a niektóre z nich, takie jak "Dosko", czy potem "Doskozzza" zaskoczyły nawet samych fanów Stachurskiego.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki kończy 58 lat! Pochwalił się urodzinowym sernikiem. Obok gołe pośladki

Stachursky zawalczy w 'Fame MMA"? "Chciałby wziąć udział"

Informacje o tym, że Stachurski jest zainteresowany walką w "Fame MMA" ujawnił jeden z założycieli Elite Fighters - Miroslaw Barszowski. Jak wyjawił, artysta chce walczyć i ma w tym już pewne doświadczenie, bo dawniej trenował sztuki walki.

"Jacek jest znany z branży muzycznej, ale trenował też sztuki walki i mamy kilka wspólnych pomysłów. Jacek chciałby wziąć udział w gali, walcząc w niej. Myślę, że to wszystkich zaskoczy - w jakiej formule to będzie wyglądać, jak to zrobimy i co się będzie działo" - mówi Barszowski.

Szczegóły ani dokładne terminy nie są znane, jednak w grę wchodzą podobno jedne z najbliższych gal. Ciekawe, na jaką dietę przed walką przejdzie Stachursky.