Zamknij

Stan Borys wrócił ze szpitala. Wiemy, jak spędzi święta

Maciej Friedrich
24.12.2019 11:00
Stan Borys wrócił ze szpitala. Wiemy, jak spędzi święta
fot. MARIUSZ KAPALA / GazetA LUBUSKA/ EAST NEWS

Stan Borys kilka miesięcy temu przeszedł udar, a jego stan był bardzo poważny. Sparaliżowany muzyk przez 10 miesięcy odzyskiwał sprawność. Na szczęście tegoroczne święta spędzi z bliskimi. Szczerze opowiedział o swoim stanie. 

Stan Borys do dziś uważany jest za jednego z najbardziej utalentowanych polskich wokalistów. Choć zaczynał od pracy rekwizytora w teatrze, stał się piosenkarzem, którego uwielbiały rzesze fanów. Jego hit "Jaskółka uwięziona" nadal budzi wielkie emocje. Choć wokalista przez lata mieszkał w Stanach Zjednoczonych, krajowi fani nadal o nim pamiętali. 

Na początku 2019 roku w mediach pojawiły się szokujące doniesienia. Artysta trafił do szpitala z powodu udaru niedokrwiennego, a jego stan był bardzo ciężki. 

 - Jednego dnia jest lepiej, a drugiego gorzej. Lekarze uprzedzali nas, że to będzie huśtawka i tak właśnie jest - relacjonowała wtedy partnerka Stana, Anna Maleady. 

Stan Borys opuścił szpital. Muzyk po udarze spędzi święta z rodziną 

Stan Borys po udarze był sparaliżowany i wielu fanów spodziewało się najgorszego. Na szczęście stan zdrowia muzyka się poprawił. Opuścił szpital, a nawet, jak donosi "Super Express". Jest w stanie pomagać przy świątecznych przygotowaniach. 

Bardzo się cieszę, że po 10 miesiącach nieobecności spędzimy te święta w domu. Tyle czasu zajęła rehabilitacja po udarze. Wigilię i pierwszy dzień świąt spędzimy z rodziną Stana, a drugi dzień z przyjaciółmi - zdradza szczęśliwa Anna. 

Sam muzyk podziękował wielbicielom za wsparcie. 

- Dziękuję za wielomiesięczne wsparcie. Bez przyjaciół, wiernych fanów i waszych życzliwych serc nie dałbym rady. Wszystkiego dobrego dla was!

W tym roku Stanowi życzymy przede wszystkim zdrowia. 

RadioZET.pl/se.pl/MF