Zamknij

Stanisław Karpiel-Bułecka w żałobie. Nie żyje babcia piosenkarza

29.06.2020 12:13
Stanisław Karpiel-Bułecka
fot. Instagram/@staszekkarpielbulecka_official

Stanisław Karpiel-Bułecka stracił bliską osobę. W sobotę 27 czerwca zmarła Zofia Karpiel-Bułecka, ukochana babcia piosenkarza zespołu Future Folk.

Stanisław Karpiel-Bułecka poinformował o śmierci babci. Zofia Karpiel-Bułecka zmarła w sobotę 27 czerwca 2020 w wieku 86 lat. Kobieta znana była na całym Podhalu. "Ciotka Bułeckula", jak nazywali ją niektórzy, prowadziła na zakopiańskich Lipkach mały pensjonat i karczmę regionalną. Gościły w nim znane polskie gwiazdy, m.in. Maryla Rodowicz, Jeremi Przybora, Wojciech Młynarski czy kierowca rajdowy Rafał Sonik.

Zofia Karpiel-Bułecka była barwną postacią, bez której nie mogło odbyć się żadne góralskie wesele. Prywatnie była matką architekta Jana Karpiela-Bułecki oraz babcią Sebastiana Karpiela-Bułecki, którego wychowała po tym, jak jego matka wyjechała do USA.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz wspomina Jana Kulczyka. "Zostanie w moim sercu na zawsze"

Stanisław Karpiel-Bułecka pożegnał babcię

Wokalista zespołu Future Folk poinformował na Instagramie o śmierci babci. Były uczestnik programu "Twoja twarz brzmi znajomo" opublikował zdjęcie seniorki, dodając poruszające słowa pożegnania.

- Tak po cichutku odeszłaś, nie mówiąc nic o tym. Na zawsze zostaniesz w moim sercu. Kocham cię Babciu - napisał Stanisław Karpiel-Bułecka w opisie pod zdjęciem.

Internauci składają kondolencje wnukowi Zofii oraz całej rodzinie.