Zamknij

Star Voice: Nowe show TVP. W jury zagraniczna gwiazda

Maciej Friedrich
13.02.2020 10:41
Star Voice: Nowe show TVP. W jury zagraniczna gwiazda
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/ EAST NEWS

"Star Voice" to nowe muzyczne show TVP, które ma być konkurencją dla "Twoja twarz brzmi znajomo". Telewizja Polska postawiła na gwiazdorską obsadę. W jury zasiądzie między innymi słynna zagraniczna piosenkarka.

Telewizja Polska robi wszystko, by przyciągnąć przed ekrany jeszcze więcej widzów. Tym razem producenci postanowili postawić na nowe muzyczne show. "The Voice od Poland", "The Voise Kids" i "The Voice Senior" okazały się hitami, a nowy format może zagrozić popularnemu "Twoja twarz brzmi znajomo" emitowanego przez Polsat.

28 lutego na antenie TVP ma pojawić się pierwszy odcinek programu "Star Voice". TVP zapowiada show, którego w Polsce jeszcze nie było.

Star Voice: nowy program TVP z gwiazdorską obsadą

"Star Voice" będzie nowym muzycznym show, które ma przyciągnąć widzów rozmachem i gwiazdorską obsadą. Podobnie jak w przypadku "Twoja twarz brzmi znajomo", uczestnikami będą aktorzy, sportowcy i celebryci wykonujący światowe hity. Ich wokalne umiejętności będzie oceniać jury w składzie: Mariusz Kałamaga, Majka Jeżowska oraz Helena Vondrackova. To właśnie udział czeskiej gwiazdy estrady ma być mocnym punktem "Star Voice".

Choć to jurorzy ocenią występy gwiazd, o tym, kto najlepiej zaprezentował się na scenie, zadecydują widzowie za pośrednictwem głosowania SMS. Zwycięzca każdego z odcinków przekaże 10 tysięcy złotych na wybrany cel. Podobnie jak w "Twoja twarz brzmi znajomo" uczestnicy będą upodabniać się do gwiazd, których hity zaśpiewają. Za choreografię odpowiadać ma Tomasz Barański.

Zagłosuj

Czekasz na pierwszy odcinek "Star Voice"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/MF