Zamknij

"Star Voice. Gwiazdy mają głos" nie wróci już na antenę. TVP rezygnuje z muzycznego show

24.06.2020 14:46
TVP rezygnuje z muzycznego show. "Star Voice. Gwiazdy mają głos"  nie wróci już na antenę
fot. Marek Kudelski/ East News

"Star Voice. Gwiazdy mają głos" został zawieszony w marcu. Powodem była pandemia koronawirusa. Jak czytamy w  serwisie Plejada.pl, program nie wróci już na antenę TVP.

"Star Voice. Gwiazdy mają głos" znika z anteny TVP

"Star Voice. Gwiazdy mają głos"  to program, któremu plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. W marcu muzyczny show został zawieszony. Początkowo miała to być dwutygodniowa przerwa, jednak w związku z sytuacją w Polsce, sytuacja uległa zmianie.

Do walki o Diamentowy Mikrofon i nagrodę o łącznej wartości 100 tys. złotych na wybrany cel charytatywny stanęli m.in. aktorzy, prezenterzy i celebryci. Jak się okazuje, program nie wróci już na antenę Telewizji Polskiej. Tadeusz Chudecki, uczestnik "Star Voice" w rozmowie z serwisem Plejada.pl zdradził, że twórcy programu w oficjalnym mailu poinformowali uczestników o zakończeniu programu.

"W miniony piątek wszyscy wykonawcy dostali oficjalne oświadczenie telewizji, mówiące o tym, że program nie powróci na antenę. Mogę zacytować fragment pisma, które otrzymałem: <<(...) decyzją dyrektor biura programowego Pani Agnieszki Dejneka, program "Star Voice" nie wraca na antenę. Jest nam niezmiernie przykro, dziękujemy za współpracę i mamy nadzieję, że spotkamy się przy innej produkcji " - czytamy fragment maila w serwisie Plejada.pl.

Gwiazdy komentują decyzję TVP o zdjęciu programu z anteny

Tadeusz Chudecki nie ukrywa, że jest rozczarowany decyzją TVP.

"Mnie osobiście jest bardzo smutno z tego powodu. Myślę, że pozostałym uczestnikom podobnie, bo świetnie się bawiliśmy na planie. Szkoda, że z anteny znikają takie programy, które są dużymi, profesjonalnymi produkcjami. Takie formaty uwiarygodniają markę stacji. Mam nadzieję, że nie jest to decyzja ostateczna" - mówi Tadeusz Chudecki.

Jacek Lenartowicz, który brał udział w programie, również żałuje, że show znika z anteny.

"To był fajny program, dobrze sobie radziliśmy, oglądalność podobno była całkiem niezła.  Wiele ciekawych osób brało w nim udział: aktorzy, gwiazdy sportu, dziennikarstwa. Publiczność w studio dobrze się bawiła, więc chyba nie fałszowaliśmy za bardzo (śmiech)" - powiedział aktor w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Do tej pory w programie TVP udział wzięli m.in. Aleksandra Szwed, Przemysław Babiarz oraz Monika Pyrek.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/ Plejada.pl