Zamknij

Stefano Terazzino pokazał zdjęcie z mamą. Fani oczarowani. "Masz podobny uśmiech " [FOTO]

15.12.2020 16:22
Stefano Terrazzino
fot. Jan Bielecki/East News

Stefano Terrazzino, tancerz doskonale znany z "Tańca z gwiazdami", pokazał w sieci zdjęcie z ukochaną mamą. Internauci nie kryli zachwytu nad rodzinną fotografią. Fanom nie umknął fakt, że były taneczny partner Julii Wieniawy jest bardzo podobny do matki.

Stefano Terazzino to jeden z najpopularniejszych uczestników " Tańca z gwiazdami", choć nie występował nigdy w roli celebryty. Można powiedzieć, że rozpoznawalność przyniosły mu właśnie treningi z gwiazdami oraz rzecz jasna niezwykły taneczny talent. Treningi rozpoczął jako zaledwie 16-letni chłopiec, bardzo szybko został przyjęty do grona zawodowych tancerzy, jego pierwszą partnerką była Ewa Szabatin. Na swoim koncie ma wiele zawodowych sukcesów, posiada najwyższą międzynarodową klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich.

Widzowie "Tańca z gwiazdami" pierwszy raz mieli okazję podziwiać Stefano na parkiecie w 2006 roku na antenie TVN. Dwukrotnie udało mu się cieszyć ze zwycięstwa w finałowym odcinku show: cieszył się z Kryształowej Kuli razem z Kingą Rusin oraz Agatą Kuleszą. Do edycji emitowanych przez Polsat dołączył w roku 2011 i do tej pory także dwukrotnie zwyciężył, w parze z Anetą Zając oraz Agnieszką Sienkiewicz. Doskonale poszło mu także w 11. edycji tanecznego show, trenując Julię Wieniawę, doprowadził ją do finału. Mówiono nawet o tym, że aktorkę i tancerza łączy uczucie. Okazało się jednak, że po prostu zaprzyjaźnili się w trakcie treningów.

Stefano jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, na swoim profilu na Instagramie opublikował między innymi zdjęcie przystojnych braci. Z kolei teraz postanowił pochwalić się swoją ukochaną mamą Giovanną.

Stefano Terrazzino pokazał zdjęcie z mamą. Internauci zachwyceni Giovanną

Stefano z okazji urodzin mamy Giovanny postanowił opublikować na swoim profilu na Instagramie wspólne zdjęcie pochodzące z prywatnych archiwów.

- Wszystkiego najlepszego dla najlepszej mamy. Jestem szczęśliwcem, będąc Twoim synem - napisał tancerz.

Pod postem Terrazzino pojawiły się liczne komentarze z najlepszymi życzeniami dla kobiety. Fanom nie umknęło, że Stefano jest bardzo podobny do mamy. Podkreślali urodę Giovanny i zaznaczali, że syn nie wyprze się bardzo podobnego uśmiechu.

- Masz uśmiech mamy.

- Piękna mama! Masz podobny do niej uśmiech.

- Mama jest zawsze najważniejsza, w naszym życiu. Jedyna, drugiej już nie będzie - czytamy.

Wy także uważacie, że Stefano jest bardzo podobny do mamy?