Zamknij

Stefano Terrazzino pokazał braci. "Ale przystojniaki" [FOTO]

15.07.2020 13:50
Stefano Terrazzino pokazał przystojny braci. "Tacy sami" [FOTO]
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Stefano Terrazzino wywołał furorę, publikując jedno z najnowszych zdjęć na Instagramie. Tancerz pokazał dwóch braci, z którymi spędza właśnie czas. Rodzinne zdjęcie zachwyciło fanów Terrazzino.

Stefano Terrazzino pokazał zdjęcie z braćmi [FOTO]

Stefano Terrazzino rzadko pokazuje swoją rodzinę na Instagramie. Tym razem zrobił wyjątek i opublikował rodzinne zdjęcie z braćmi, z którymi pandemia koronawirusa najwyraźniej utrudniła mu kontakt. Fotografię podpisał: "Czas z braćmi". Zdjęcie z przystojnymi braćmi Stefano Terrazzino wywołało furorę i doczekało się ponad trzech tysięcy polubień. Fanki i fani pozytywnie zareagowali na fotografię, zostawiając ciepłe komentarze pod zdjęciem. "Ale przystojniaki", "Ciacha", "jakie ładne chłopaki", "no przystojniaki" - komplementowali.

Stefano Terazzino podkreślał w wywiadach, że jest bardzo zżyty ze swoimi braćmi. Vincenzo i Marco na co dzień związani są ze sportem, a dokładnie z piłką nożną. Jednak całą trójkę łączy wyjątkowa więź, więc nic dziwnego, że w czasach pandemii szczególnie wykorzystują każdą chwilę na to, aby być razem.

Stefano Terrazzino: Gdzie występował?

Stefano Terrazzino dał się poznać polskiej publiczności jako trener tańca w "Tańcu z gwiazdami".

Dwukrotnie wygrał w finale konkursu: w czwartej edycji w parze z Kingą Rusin i w ósmej – z Agatą Kuleszą. W 2015 roku zwyciężył w finale trzeciej edycji programu "Twoja twarz Brzmi Znajomo". Terrazzino był też prowadzącym program "Salon sukien ślubnych: Polska".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl