Zamknij

Sukces spektaklu o Beacie Kozidrak. Piosenkarka zaśpiewała z aktorami [WIDEO]

Redakcja
04.02.2019 15:55
Sukces spektaklu o Beacie Kozidrak. Piosenkarka zaśpiewała z aktorami [WIDEO]
fot. Jan BIELECKI/East News

"Być jak Beata" to spektakl opowiadający historię muzycznego sukcesu Beaty Kozidrak. Liderka Bajmu pojawiła się na premierze, a nawet zaśpiewała z aktorami. Sztuka została nagrodzona owacjami na stojąco.

Beata Kozidrak to wokalistka, której zazdrości wiele koleżanek z branży. Liderka słynnej grupy Bajm uznawana jest za muzyczną kobietę sukcesu. Trudno wymienić wszystkie przeboje tej, obdarzonej czterooktawowym głosem, piosenkarki. "Piechotą do lata", Ta sama chwila" czy "Biała armia" to ponadczasowe hity. Beata ma na swoim koncie również trzy solowe albumy, z których dwa uzyskały status podwójnej platynowej płyty, a jeden pokrył się złotem.

2 lutego 2019 roku na deskach Teatru Współczesnego w Szczecinie premierę miał spektakl "Być jak Beata". To historia kilkorga bohaterów, których losy przeplatają się z największymi przebojami Kozidrak. Aktorzy wyśpiewują je na scenie, a towarzyszy im zespół muzyczny. Cechą charakterystyczną musicalu są zupełnie nowe aranżacje klasycznych przebojów.

Być jak Beata Beata Kozidrak
fot. Instagram:@beatakozidrak

ZOBACZ: Beata Kozidrak wspomina pierwsze spotkanie z Korą

Beata Kozidrak na premierze "Być jak Beata"

Na premierze pojawiła się sama gwiazda, która nie tylko z zainteresowaniem obejrzała spektakl, ale także zaśpiewała na bis razem z aktorami. Nie kryła zadowolenia z pracy wykonanej przez reżyserkę Magdę Miklasz oraz obsady "Być jak Beata".

- Dawno się tak nie ubawiłam. Tekst dramatu znałam wcześniej, ale nie wiedziałam, jak to będzie wyglądało na scenie. Aktorzy zagrali naprawdę świetnie. Najbardziej mnie zaskoczyły zupełnie nowe aranżacje moich piosenek. Niektórych na początku nie mogłam poznać.

Nie tylko gwiazda Bajmu była zachwycona premierą. Publika długo nie wychodziła z teatru, na stojąco oklaskując sztukę.

RadioZET.pl/MF