Zamknij

Super Express: Daniel Martyniuk planuje ślub? "Faustyna chce zostać panią Martyniukową"

05.03.2021 13:46
Daniel Martyniuk
fot. Anatol Chomicz/Polska Press/East News

Daniel Martyniuk niedawno oficjalnie rozwiódł się z żoną, a teraz planuje kolejny ślub? Jak donosi "Super Express", obecna partnerka syna Zenka Martyniuka naciska na zawarcie związku małżeńskiego. Co na to rodzice?

Daniel Martyniuk planuje wziąć ślub z nową partnerką? Od kilku lat głośno jest o kontrowersyjnym życiu syna Zenka Martyniuka. W 2018 roku syn króla disco polo wziął ślub z młodszą o dziesięć lat partnerką, a już kilka miesięcy później na świecie pojawiło się ich wspólne dziecko - tym samym pierwsza wnuczka twórcy hitu "Przez twe oczy zielone". Choć fani wierzyli, że Daniel szczęśliwie układa swoje życie, wiele od tego czasu się zmieniło.

Syn Martyniuka miał problemy z policją, przebywał w areszcie, a ostatecznie rozwiódł się z Eweliną z Rusocic. Obecnie związany jest ze swoją dawną ukochaną - Faustyną. Jak donosi "Super Express", kobieta chciałaby, aby jej związek z Danielem wszedł na kolejny poziom.

- Faustyna naciska, że nie chce być "na doczepkę". Chce zostać panią Martyniukową i od kilku miesięcy naciskała na ślub - mówi w rozmowie z tabloidem osoba z otoczenia rodziny Martyniuków.

Zobacz także: Ewelina Martyniuk zmienia nazwisko? Była żona Daniela Martyniuka chce zapomnieć o przeszłości

Daniel Martyniuk planuje drugi ślub?

Na razie Daniel Martyniuk nie skomentował medialnych doniesień. Jak dodaje informator "Super Expressu", Zenek i Danuta Martyniuk nie są zadowoleni z planów syna i jego wybranki.

- Rodzice Daniela są załamani jego postępowaniem, nie są w stanie przewidzieć, co zrobi. Nawet na łonie rodziny nie chcą komentować tego, co robi - podaje "SE".

Myślicie, że możemy spodziewać się ślubu w rodzinie króla disco polo?