Zamknij

Super Express: Dorota Gardias ma koronawirusa, jest w szpitalu

30.09.2020 13:13
Dorota Gardias
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Super Express: Dorota Gardias ma koronawirusa, jest w szpitalu. Jak informuje tabloid, do szpitala trafić miała razem z córką Hanią, od której się zaraziła.

Super Express poinformował, że dziennikarka Dorota Gardias wraz z siedmioletnią córką Hanią trafiły do szpitala. Jak przekazuje tabloid, stan Gardias ma być poważny. "Prezenterka pogody ma problemy z płucami i podawany jest jej tlen" - informuje gazeta.

Super Express: Dorota Gardias jest w szpitalu. Ma koronawirusa

Tabloid, powołując się na anonimową przyjaciółkę Doroty Gardias, informuje, że w szkole jej córki panuje koronawirus i właśnie od dziecka miała zarazić się pogodynka. Do szpitala obie trafiły w poniedziałek, 29.09., a prezenterce rzekomo od razu podano tlen. "Miała problemy z oddechem i od razu została skierowana do szpitala" donosi SE i cytuje swoje źródło: "Leży w sali podłączona pod tlen. Czuje się bardzo źle" - czytamy.

Informacje te nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone przez menedżerkę gwiazdy. Napisaliśmy do niej prośbę o komentarz w tej sprawie. Zaledwie kilka godzin temu na profilu Doroty Gardias na Instagramie opublikowany został najnowszy post pogodynki. Widzimy na nim uśmiechniętą Gardias.

Czekamy na komentarz menedżerki i opublikujemy wiadomości jak tylko się pojawią.

RadioZETpl/SUper Express/AS