Zamknij

Super Express: "Dorota Gardias walczy o życie". Jest oświadczenie TVN

30.09.2020 21:15
Dorota Gardias
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Super Express: "Dorota Gardias walczy o życie". Stacja TVN wydała oświadczenie w sprawie informacji o tym, że pogodynka ma koronawirusa i trafiła do szpitala.

Super Express poinformował, że prezenterka pogody, związana ze stacją TVN, ma koronawirusa. Dorota Gardias - przekazał tabloid - trafiła do szpitala razem z siedmioletnią córką, od której się zaraziła. Stan pogodynki miał być poważny, a po przewiezieniu do szpitala podano jej tlen. U Gardias wystąpiły trudności z oddychaniem.

SE: "Dorota Gardias walczy o życie". Jest oświadczenie TVN

W związku z rozprzestrzenianiem się informacji o tym, że Dorota Gardias ma koronawirusa i w ciężkim stanie trafiła do szpitala, stacja TVN wydała oświadczenie. W dokumencie potwierdzono doniesienia o chorobie pogodynki. Władze stacji przekazały też, że są w stałym kontakcie z personelem szpitala oraz pracownicą.

Dorota Gardias przerywa milczenie. Skomentowała słowa o "walce o życie"

"Dorota Gardias po raz ostatni była w pracy 20 września. Zgodnie z obowiązującymi w TVN Grupa Discovery zasadami postępowania w przypadku stwierdzenia zachorowania na koronawirus natychmiast zidentyfikowaliśmy wszystkie osoby, które mogły mieć z nią w tym okresie kontakt. Zostały one bezzwłocznie poinformowane o sytuacji i skierowane na firmową kwarantannę. Żadna z tych osób nie ma objawów COVID-19 i nie kwalifikuje się do kwarantanny według zasad Sanepidu" - głosi oświadczenie.

Jednocześnie stacja poinformowała, że "w poszanowaniu prywatności pracowników nie przekazują do publicznej wiadomości informacji na temat ich stanu zdrowia ani szczegółów dotyczących zwolnień lekarskich, z których korzystają", oraz że w firmie zachowywane są wszelkie wytyczne, mające ograniczać możliwość rozprzestrzeniania się Covid-19, takie jak odpowiedni reżim sanitarny, dystans, obowiązek zasłaniania ust i nosa oraz system pracy zmianowej.

Burza pod nowym zdjęciem Gardias. "A podobno ma koronawirusa i jest w szpitalu"

RadioZET.pl