Zamknij

Super Express: Magdalena Narożna wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

13.11.2020 20:41
Magda Narożna
fot. Damian Klamka/ East News

Magdalena Narożna zawodowo idzie jak burza. Niedawno gwiazda disco polo pochwaliła się, że wystąpi w nowym programie TVP. Teraz, jak donosi "Super Express" przyszedł czas na program Polsatu - "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Magda Narożna już niebawem wystąpi w show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak dowiedział się "Super Express", Narożna przyjęła propozycję Polsatu i już niebawem widzowie będą mogli ją zobaczyć w różnych muzycznych odsłonach, które pokaże w programie. Gwiazda nawiązała też współpracę z TVP, choć na razie nie są znane jej szczegóły.

Narożna jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd disco -polo. Wcześniej w "TTBZ" wystąpiła dwójka artystów reprezentujących ten gatunek muzyki: Sławomir Zapała i Czadoman.

Zobacz też: Magda Narożna z Pięknych i Młodych wróci do wyuczonego zawodu? "Idealny"

Magda Narożna wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Narożna walczyć będzie m.in. z Tamarą Arciuch, Anną Marią Sieklucką oraz Lesławem Żurkiem, którzy wystąpią w muzycznym show Polsatu.

Magda Narożna dała się poznać fanom diso-polo występując jako liderka zespołu "Piękni i młodzi". Kolorowej prasie i portalom plotkarskim zapadła w pamięć z sylwestrowej kłótni z mężem - Dawidem Narożnym. Para rozwiodła się i układa sobie życie u boku nowych partnerów. Gwiazda latem tego roku zaręczyła się ze swoim ukochanym. Z kolei owocem poprzedniego małżeństwa jest 9-letnia córka Gabrysia.

RadioZet.pl/ SE