Zamknij

Super Express: Taniec z gwiazdami znika z anteny Polsatu?

07.12.2020 14:12
Taniec z gwiazdami
fot. Mateusz Jagielski/ East News

"Taniec z gwiazdami" zniknie z anteny Polsatu? Jak donosi "Super Express" 12. edycja programu, która miała ruszyć wiosną 2021 roku prawdopodobnie nie odbędzie się. Powodem jest wciąż niepewna sytuacja z pandemią koronawirusa.

"Taniec z gwiazdami" nie będzie już gościć na antenie Polsatu? Jak dowiedział się "Super Express", 12. edycja show, która miała ruszyć wiosną 2021 roku, prawdopodobnie nie odbędzie się. Według tabloidu Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji boi się zaryzykować w kwestii programów na żywo. Wiąże się to z wciąż obecną pandemią koronawirusa.

Zobacz też:  Taniec z Gwiazdami 11: Tomasz Barański zdradził, dlaczego odszedł z programu

"Taniec z gwiazdami" znika z anteny Polsatu? Nina Terentiew boi się zaryzykować w związku z pandemią koronawirusa

 "Dyrektor stacji Nina Terentiew boi się ryzykować, bo sytuacja związana z koronawirusem jest niepewna. Szefowa woli postawić na pewne formaty, które wcześniej zostały nagrane i nie są puszczane na żywo" - mówi w rozmowie z "Super Expressem" osoba pracująca w telewizji Polsat.

Ostatnia edycja "Tańca z gwiazdami" była pechowa ze względu  na koronawiriusa. W marcu ze względu na rozpoczynającą się pandemię koronawirusa w Polsce, została przerwana. Ponownie wróciła na jesieni, jednak  ciężko było zachować stały skład uczestników. Niektóre z gwiazd, tak jak m.in. Sylwia Lipka czy Rafał Maserak zaraziły się koronawirusem i musiały udać się na kwarantannę. 11. edycję "Tańca z gwiazdami" udało się na szczęście doprowadzić do końca, a program wygrała Edyta Zając.

Jeżeli 12. edycja nie obędzie się, straty finansowe poniosą m.in. jurorzy show oraz prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Jak donosi "Super Express" prowadząc w  jednym sezonie potrafili zarobić aż 100 tysięcy złotych.

RadioZet.pl/ SE