Zamknij

73-letnia aktorka w kostiumie kąpielowym. Fani zachwyceni figurą gwiazdy [FOTO]

Maciej Friedrich
20.02.2020 19:33
73-letnia aktorka w kostiumie kąpielowym. Fani zachwyceni figurą gwiazdy [FOTO]
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/ EAST NEWS

Susan Lucci, popularna amerykańska aktorka znana między innymi z filmu "Joy" i serialu "Pokojówki z Beverly Hills", pochwaliła się zdjęciami w kostiumie kąpielowym. 73-letnia gwiazda nadal zachwyca figurą. 

Susan Lucci to popularna amerykańska aktorka, doskonale znana widzom z ról filmowych i serialowych. Debiutowała w operach mydlanych, a popularność przyniosła jej rola w popularnym serialu "Statek miłości". Na swoim koncie ma między innymi kreację Genevieve w popularnym serialu "Pokojówki z Beverly Hills" oraz filmie "Joy" u boku Jennifer Lawrence. Ma swoją gwiazdę na hollywoodzkim Walk of Fame.

Susan skończyła 73-lata, ale wydaje się, że czas się dla niej zatrzymał. Aktywna w mediach społecznościowych aktorka udowodniła to najnowszymi zdjęciami. 

Natalia Siwiec o krok od wpadki. Pokazała odważne zdjęcie w bikini

Susan Lucci w kostiumie kąpielowym. 73-letnia aktorka zachwyca figurą

Susan Lucci postanowiła odpocząć i wybrała się na urlop na Karaiby. Postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami z wypoczynku. 73-letnia gwiazda ma świadomość swojej urody i nie boi się pokazywać odważnych zdjęć. Nic w tym dziwnego, wiele młodszych koleżanek może pozazdrościć jej formy. Opublikowane na Instagramie zdjęcie w kostiumie kąpielowym zaszokowało fanów. Figura Lucci zachwyca, a wielbiciele aktorki komplementują ją w komentarzach. Porównano ją nawet do słynnej Sophii Loren. 

- Jest bardziej "apetyczna" niż niejedna 20-latka - podsumowała jedna z polskich internautek. 

Żona Sławomira kusi na Instagramie. Kajra pokazała odważne zdjęcie w bikini

RadioZET.pl/MF