Zamknij

Światowej sławy aktor zakochał się w polskich pierogach

Redakcja
12.12.2018 14:37
Jean Reno
fot. Damian Klamka/EAST NEWS

Światowej sławy aktor, Jean Reno, przyjechał do Polski. Gwiazdor pojawił się w Krakowie na zaproszenie Polskiej Fundacji Narodowej. Opowiedział o swoim życiu i karierze, a także poznał polskie zwyczaje świąteczne.

Światowej sławy aktor, Jean Reno, przyjechał do Polski. Gwiazdor pojawił się w Krakowie na zaproszenie Polskiej Fundacji Narodowej w ramach projektu „100x100”. Podczas spotkania Reno opowiedział o swoim życiu i karierze, a także poznał polskie zwyczaje świąteczne oraz kuchnię. W tej drugiej części pobytu, przepełnionej smakowitymi daniami, aktorowi towarzyszyła Ewa Wachowicz.

Jean Reno w Krakowie

Francuski gwiazdor znany m.in. z takich filmów jak „Wielki błękit” czy „Leon zawodowiec” udał się na spacer po Krakowie, przejechał się dorożką i próbował krakowskiego obwarzanka. Potem odwiedził restaurację Ewy Wachowicz „U Zalipianek” i razem z nią lepił pierogi.

„Kiedyś oglądałam tego genialnego aktora w kinie, a wczoraj gościł w mojej restauracji i lepił ze mną pierogi. Marzenia się spełniają! Warto marzyć” – napisała na Instagramie Ewa Wachowicz, dzieląc się fotką ze znanym aktorem.

Co ciekawe, aktora sporo wiąże z Polską. Jego druga żona była Polką – podobnie jak obecna: modelka i aktorka Zofia Borucka.

RadioZET.pl/SA