Zamknij

Sykut Jeżyna głodówką przygotowuje się do "Tańca z gwiazdami"

Redakcja
06.02.2018 16:20
Paulina Sykut
fot. ons.pl

Niebawem rusza kolejna odsłona "Tańca z gwiazdami". Show prowadzić będzie Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka zaczęła ostre przygotowania do programu i postawiła na dietę. Nie wszyscy uważają, że tak drastyczne metody są jej potrzebne.

Kolejna edycja „Tańca z gwiazdami” będzie ważnym elementem wiosennej ramówki telewizji Polsat. Program wraca po rocznej przerwie - nic dziwnego, że wszyscy traktują show bardzo poważnie. Uczestnicy już trenują, a prowadząca zdecydowała się na dietę. Jak informuje "Fakt", prezenterka zaczęła... leczniczy post.

"Paulina absolutnie nie ma problemów z wagą, ale od początku lutego przeszła na tzw. post leczniczy składający się jedynie z owoców i warzyw. Dziennie zjada nie więcej niż 600 kalorii" informuje "Fakt" osoba z kręgu dziennikarki. Poza tym, Sykut-Jeżyna chce też poprawić formę i poza radykalną dietą postawiła na intensywne treningi.

Przypomnijmy, że uczestnikami nadchodzącej edycji TzG są: Popek, Renata Kaczoruk, Jarosław Kret, Beata Tadla , Antek Smykiewicz, Katarzyna Dziurska, Krzysztof Gojdź, Wiktoria Gąsiewska, Martyna Kupczyk oraz Angelika Mucha. Kto z nich będzie zwycięzcą?

"Taniec z gwiazdami" będziemy mogli oglądać co piątek już od 2 marca 2018 roku o godzinie 20:05. Finał poprzedniej, 7. edycji „TzG" wygrała Natalia Szroeder, która tańczyła w parze z Janem Klimentem.

RadioZET.pl/Fakt/SA