Zamknij

Sylvester Stallone przeszedł metamorfozę. W nowym wizerunku ciężko go rozpoznać

Sylwia Wamej
31.01.2020 10:39
Sylvester Stallone
fot. SIPA/East News

Sylvester Stallone jest bardzo charakterystycznym aktorem, który zapada w pamięć. Do tej pory kojarzony był z kruczoczarnymi włosami. Od pewnego czasu gwiazdor stawia na naturalność i nie farbuje włosów. Teraz jest siwy. Jak wygląda?

Sylvester Stallone przeszedł metamorfozę. Teraz ma siwe włosy

Sylvester Stallone należy do grona aktorów, którzy od razu zapadają w pamięć. Muskularna sylwetka i czarne włosy były do niedawna znakiem rozpoznawczym 73-letniego aktora. Stallone zrezygnował jednak z farbowania i zaprezentował siwy kolor. Gwiazdor filmu "Rocky" pokazał krótki filmik, na którym widać, jak bardzo się zmienił. Fani są zachwyceni naturalnym kolorem włosów i dojrzałością, jaka bije od Stallone. "Super ta siwizna", "wow, super wyglądasz" - pisali fani.

W tym samym filmiku aktor podzielił się swoimi przemyśleniami na temat motywacji i działania.

"Czasami się budzę i nie mam ochoty na robienie czegokolwiek. Odpoczywam. Taka jest prawda. Jeżeli ktoś mówi, że ma inaczej, kłamie. To ludzka natura. Następnie wściekasz się na siebie i zdajesz sobie sprawę, że musisz gdzieś iść. Żeby zrealizować swój cel" - powiedział gwiazdor.

Sylvester Stallone: W jakich filmach grał 73-letni aktor?

Sylvester Stallone filmy, w których zagrał, wybierał według konkretnego schematu. Dobra akcja i sporo emocji to ich elementy rozpoznawcze. Najbardziej jest znany z takich produkcji jak m.in. "Rocky", "Rambo", oraz "Strażnicy galaktyki", "Rambo", "Osadzony".Prywatnie związany jest z modelką Jennifer Flavin. Pobrali się 17 maja 1997 roku. Mają trzy córki Sophie (ur. 27 sierpnia 1996), Sistine Rose (ur. 27 czerwca 1998) i Scarlet Rose (ur. 25 maja 2002).

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia zagranicznych gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW