Zamknij

Sylwester 2020: Znamy plany TVP. Jacek Kurski zapowiedział "Sylwestra marzeń"

01.12.2020 10:01
Sylwester TVP
fot. Pawel Murzyn/East News

Sylwester 2020 będzie wyjątkowy, ze względu na pandemiczne obostrzenia nie mogą odbyć się huczne koncerty transmitowane przez stacje telewizyjne. Telewizja Polska nie zamierza jednak rezygnować z szampańskiej zabawy. Jacek Kurski zdradził, że sylwestrowa impreza w TVP będzie wyjątkowa. Co planuje?

Sylwester 2020 już za 30 dni, jednak tegoroczne powitanie nowego roku odbędzie się mniej hucznie, a samo wejście w 2021 będzie miało wyjątkowy charakter. Z pewnością rzesze ludzi na całym świecie z chęcią pożegnają obecny rok, w którym wszyscy musimy mierzyć się ze zbierającą śmiertelne żniwo pandemią koronawirusa. Środki ostrożności i obostrzenia nie ominęły żadnej z branż, w tym branży rozrywkowej. Artyści stracili źródło dochodu, wielkie festiwale i głośne trasy koncertowe zostały odwołane, wiele stacji telewizyjnych zawiesiło popularne produkcje. Także organizowane przez stacje telewizyjne huczne sylwestrowe nie dojdą do skutku, co za tym idzie, nie zobaczymy telewizyjnych transmisji, do których jesteśmy przyzwyczajeni.

Każdy z dużych telewizyjnych graczy musiał przygotować własny sposób na przyciągnięcie widzów przed ekrany w ostatnią noc w 2020 roku. Poznaliśmy już wstępne sylwestrowe plany Polsatu i TVN, wiele osób zastanawiało się, co postanowiła przygotować Telewizja Polska. W rozmowie z portalem Jastrząb Post prezes TVP Jacek Kurski zdradził, jakie ma plany. Co ciekawe, zaprosił widzów na sylwestrową imprezę mimo trwającej pandemii. Jak to możliwe?

ZOBACZ TAKŻE: Sylwester miejski w Warszawie 2020/21 - czy się odbędzie w tym roku?

Sylwester 2020: Jacek Kurski opowiedział o sylwestrowej imprezie TVP

Jacek Kurski uspokoił widzów TVP, w sylwestrową noc mają mieć możliwość hucznej zabawy przed telewizorami. Zapowiedział koncert z udziałem czołowych polskich artystów, choć nie ukrywał, że z powodu pandemii organizatorzy musieli zmienić plany dotyczące lokalizacji.

- Jedną z lokalizacji rezerwowych po Zakopanem był Sylwester na Narodowym, ale wiemy, że jest szpital polowy i są rzeczy ważniejsze niż nawet Sylwester Marzeń. To oczywiście zdrowie Polaków – stwierdził.

Kłopoty logistyczne mają jednak nie zakłócić przygotowania do Sylwestra z Dwójką. Kurski już teraz zaprosił widzów do wspólnego powitania 2021 roku.

- Telewizja zawsze coś wymyśli, na pewno jakiś Sylwester w tym roku będzie. A że Sylwestry robione przez Telewizję Polską są najlepsze, to będzie to najlepsze show. Już państwa zapraszam. Na pewno będzie to sylwester z Dwójką. Sylwester marzeń - czytamy.

Macie zamiar bawić się z Telewizją Polską?

Sylwester TVP
fot. Pawel Murzyn/East News