Zamknij

Sylwester Marzeń z Dwójką 2020: pierwsze gwiazdy ujawnione. Kto wystąpi w TVP?

09.12.2020 08:29
Jacek Kurski
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EAST NEWS

Sylwester Marzeń z Dwójką 2020 w TVP jednak się odbędzie. Jacek Kurski ujawnił, kto wystąpi. Które gwiazdy zaśpiewają podczas nocy sylwestrowej w telewizji publicznej?

Sylwester Marzeń z Dwójką 2020 odbędzie się zgodnie z planem - potwierdził prezes TVP Jacek Kurski. W tym roku ze względu na pandemię impreza nie odbędzie się na wielkiej scenie w Zakopanem, lecz zostanie przeniesiona do studia, skąd będą transmitowane koncerty na żywo. Władze telewizji publicznej ujawniły pierwsze nazwiska wykonawców, którzy wystąpią podczas sylwestrowej nocy w Dwójce.

Na podobną formę imprezy muzycznej zdecydowała się także Telewizja Polsat. Dyrektor programowa stacji Nina Terentiew zapewniła, że Sylwestrowa Mocy Przebojów 2020 pojawi się na antenie. Impreza będzie odbywała się w dwóch studiach jednocześnie. Na razie nie wiadomo, kto poprowadzi widowisko, ale znane są już pierwsze gwiazdy sylwestra w Polsacie. 

Sylwester w Polsacie 2020 jednak się odbędzie. Nina Terentiew zdradziła, kto wystąpi 

Sylwester Marzeń z Dwójką 2020 - gwiazdy. Kto wystąpi w TVP? 

Na Facebooku Telewizji Polskiej ujawniono pierwsze nazwiskach gwiazd, które wystąpią podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką 2020. Władze na Woronicza tradycyjnie stawiają na wykonawców disco polo. Królem imprezy będzie Zenek Martyniuk. Oprócz niego widzowie zobaczą także Marcina Millera z zespołu Boys. Ponadto w gronie wykonawców pojawi się Cleo

Odkrywamy karty Poznajcie pierwsze gwiazdy Sylwestra Marzeń z Dwójką. Podczas najgorętszej imprezy sylwestrowej w rytmie disco wystąpią: Zenek Martyniuk i Akcent Polska, Cleo i Marcin Miller (Boys). Wypatrujcie wkrótce kolejnych gorących wiadomości. Sylwester Marzeń z Dwójką w rytmie disco zostanie zorganizowany w trosce o zdrowie artystów i organizatorów z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. W tym trudnym czasie pandemii chcemy dać Widzom radość, ale również wytchnienie i przekazać pozytywną energię. Zachęcamy Was do pozostania w domach i zapraszamy do wspólnej, bezpiecznej zabawy przed telewizorami z TVP2 - czytamy. 

Sylwester z TVN 2020/21 - co oglądać 31 grudnia? [PROGRAM TV, FILMY]