Zamknij

Sylwester Polsatu bez "Pięknych i młodych"? Magda Narożna zdradza, chodzi o koronawirusa

31.12.2020 13:30
Magda Narożna Piękni i młodzi
fot. Jan Bielecki/East News

Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie rozpocznie się za kilka godzin. Tuż przed próbami doszło do niepokojącej sytuacji. Gitarzysta zespołu "Piękni i młodzi" otrzymał pozytywny wynik testu na COVID-19. Co dalej z występem zespołu Magdy Narożnej?

Daniel Biczak z zespołu "Piękni i młodzi" otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Gitarzysta usłyszał niepokojącą wiadomość tuż przed próbami występów. Wszyscy artyści przygotowujący się do Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie musieli przejść obowiązkowe testy, aby wykluczyć chorobę COVID-19 i zminimalizować ryzyko dalszych zakażeń. W zespole Magdy Narożnej doszło jednak do komplikacji.

- Trochę się przestraszyliśmy, była przykrość u Daniela - wyznała gwiazda disco polo w rozmowie z "Pomponikiem".

Zobacz także:  Piękni i Młodzi: Wokalista zespołu został ojcem. Urodziły mu się bliźniaczki [FOTO]

Koronawirus w zespole "Piękni i młodzi"? Chwila grozy przed sylwestrem

Na chwilę wśród członków zespołu zapanował niepokój. Magda Narożna obawiała się, że ich występ na Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie nie dojdzie do skutku. Na szczęście po powtórnych testach okazało się, że Daniel Biczak nie ma koronawirusa, a pierwszy wynik był błędny. Fani zespołu mają powód do radości - "Piękni i młodzi" zagrają na koncercie według planu.

- Na całe szczęście po powtórce testu okazało się, że jest w porządku. Wiemy, jak wyglądają te testy oraz ile jest w nich błędów. Byliśmy pełni nadziei, że wszystko skończy się dobrze. On się dobrze czuł. Nie miał żadnych obojów - przekazała w rozmowie z "Pomponikiem" Magda Narożna.