Zamknij

Sylwester Stallone żyje. Aktor komentuje plotki o swojej śmierci

Redakcja
20.02.2018 12:16
Sylwester Stallone żyje
fot. Instagram

Śmierć Sylwestra Stallone stała się tematem numer jeden w zagranicznych mediach i w sieci. Tymczasem aktor padł ofiarą okrutnych plotek, które teraz postanowił skomentować.

„Nie żyje Sylwester Stallone” — taka wiadomość obiegła zagraniczne media w ostatnich godzinach. Legendarny aktor padł ofiarą okrutnych plotek, według których miałby umrzeć po przegranej walce z rakiem prostaty. W sieci pojawiły się różne zdjęcia ukazujące aktora w niezbyt dobrej kondycji. Gwiazdor postanowił szybko zdementować sensacyjne pogłoski. Na swoim Instagramie zamieścił swój internetowy „nekrolog” z informacją o tym, że chorobę do samego końca trzymał w sekrecie, ale niestety nie udało mu się wygrać.

W odpowiedzi na okrutne plotki Stallone napisał krótko: „Proszę, zignorujcie te głupoty. Żywy, zdrowy i szczęśliwy. Wciąż uderzam”.

Potem aktor umieścił na Instagramie jeszcze dwa inne posty — jeden ze starym zdjęciem z kolegami z planu filmu „Książęta z Flatbush”, a drugi z filmikiem, na którym jego córki biegają po deszczu. Pierwszy opatrzył komentarzem „Bądź silny, stój prosto”, a filmik skomentował „Jak wspaniale powrócić z umarłych!”. Jak widać, aktor zdecydowanie jest w dobrej formie.

Sylwester Stallone to nie pierwsza gwiazda, która padła ofiarą podobnych plotek. Co pewien czas jakiś celebryta jest uśmiercany przez hejterów czy twórców wirali. Regularnie wracają pogłoski o rzekomej śmierci np. Justina Biebera, a w Polsce Dawida Kwiatkowskiego.

RadioZET.pl/SA