Zamknij

Sylwester TVN: Skandaliczna wypowiedź Marcina Prokopa. Nieudany żart prowadzącego

Maciej Friedrich
02.01.2020 09:53
Sylwester TVN: Skandaliczna wypowiedź Marcina Prokopa. Nieudany żart prowadzącego
fot. Artur Zawadzki/REPORTER /EAST NEWS

Sylwester TVN spotkał się z wieloma głosami krytyki. Imprezie zarzucono między innymi sztywną atmosferę. Publiczność do zabawy próbował poderwać Marcin Prokop, jednak jego wypowiedź przez wiele osób została uznana za skandaliczną. Co takiego powiedział prowadzący "Dzień Dobry TVN"?

Sylwester 2019 za nami. Po raz kolejny Polacy powitali nowy rok jak zwykle w atmosferze szampańskiej zabawy. Jak co roku stacje telewizyjne prześcigały się w przygotowaniu jak najlepszych sylwestrowych imprez. Zdecydowanie największą z nich był Sylwester TVP w Zakopanem, którego oglądalność przebiła wszelką konkurencję. Z krytyką widzów spotkała się natomiast impreza stacji TVN. Narzekano między innymi na "sztywną" atmosferę i kiepski dobór repertuaru.

- Przestałam oglądać ok. 22, bo niestety nic się nie działo - czytamy w komentarzach.

Publiczność do zabawy próbował zagrzać między innymi Marcin Prokop. Niestety, tym razem jego poczucie humoru okazało się dla wielu osób zbyt ciężkie.

Sylwester TVN: Wpadka Marcina Prokopa. Jego wypowiedź była skandaliczna?

Marcin Prokop to niezwykle popularny dziennikarz, doskonale znany widzom między innymi z "Dzień Dobry TVN" i "Mam Talent!". Prezenter znany jest ze swojego poczucia humoru i ogromnego dystansu. Jednak zdaniem wielu osób, jedna z jego wypowiedzi podczas Sylwestra TVN była skandaliczna. Prokop, próbując rozruszać nieco publiczność pod sylwestrową sceną, użył słów, które spotkały się w mocną krytyką.

- To jest apel poległych czy Sylwester? - przewrotnie zapytał gwiazdor TVN.

To niezbyt fortunne porównanie nie przypadło widzom do gustu. Z pewnością także część publiki nie spodobała się opinia prowadzącego, który powinien "dopingować" fanów w inny sposób.

A jaka jest wasza opinia? Czy Marcin Prokop przesadził?

Zagłosuj

Jak oceniasz wypowiedź Marcina Prokopa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF