Zamknij

Sylwester TVN: widzowie ostro krytykują imprezę. "Smętnie i drętwo"

Maciej Friedrich
02.01.2020 11:00
Sylwester TVN: widzowie ostro krytykują imprezę. "Smętnie i drętwo"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Za nami Sylwester 2019/2020. Polacy mogli bawić się między innymi na imprezie zorganizowanej przez stację TVN. Niestety, tegoroczny Sylwester TVN spotkał się z licznymi głosami krytyki. W sieci zaroiło się od komentarzy, w których pada wiele gorzkich słów.

Sylwester 2019 za nami. Jak co roku Polacy w szampańskich nastrojach powitali nowy rok. Tradycyjnie sylwestrowe imprezy zorganizowały największe polskie stacje telewizyjne. Bawiła się na nich zarówno zgromadzona publiczność, jak i widzowie przed telewizorami. W tym roku zdecydowanie największą popularnością cieszył się Sylwester TVP w Zakopanem, który pobił rekordy oglądalności i zgromadził na Równi Krupowej ogromną ilość fanów.

O sukcesie ciężko z kolei mówić w przypadku Sylwestra TVN. Mimo zaangażowania wielu gwiazd estrady atmosfera miała nie być szampańska. Świadczy o tym między innymi sposób, w jaki prowadzący dopingowali publiczność do zabawy. Również komentarze internautów stawiają Sylwestra TVN w nie najlepszym świetle.

 Sylwester TVN: Skandaliczna wypowiedź Marcina Prokopa. Nieudany żart prowadzącego

Sylwester TVN
fot. Artur Zawadzki/REPORTER /EAST NEWS

Sylwester TVN: impreza skrytykowana. Negatywne komentarze widzów

Pomysł TVN na sylwestrową imprezę nie wszystkim przypadł go gustu. Pozytywnie wypowiadano się o występach Edyty Górniak i Sylwii Grzeszczak, jednak pojawiło się wiele negatywnych komentarzy dotyczących całokształtu. Sylwestrowi TVN zarzucono między innymi brak klimatu i ogólnie "drętwą" atmosferę. Widzowie nie szczędzili w komentarzach gorzkich słów.

- TVN w tym roku porażka, oglądałam tylko na podglądzie na drugim telewizorze. Szkoda, bo to moja ulubiona stacja.

- Było słabiej niż przeciętnie, covery i playback. Taki trochę brak szacunku do widowni moim zdaniem.

- Przestałam oglądać ok. 22, bo nic się nie działo.

- Smętnie i drętwo - czytamy.

A jak wam podobał się Sylwester TVN?

Zagłosuj

Jak oceniasz Sylwestra TVN?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF